[vc_row css=”.vc_custom_1504682859431{padding-top: 11px !important;}”][vc_column el_class=”center”][tbay_title_heading title=”درباره” descript=”یاوران تخفیف” style=”style2″ align=”center” buttons=”btn-default btn-outline” buttons2=”btn-default btn-outline” el_class=”title_underlined text-center”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” el_class=”text-center” css=”.vc_custom_1560694910826{padding-top: 10px !important;padding-right: 50px !important;padding-left: 50px !important;}”]

ازطریق این وب سایت مشغول به ارائه کارت تخفیفی شناور با نام تجاری یاورکارت هستیم

ما براساس نیاز روز مردم ایران به طراحی و ابداع این کارت منحصر بفرد دست زدیم تا هموطنان مان را در امر خرید ارزان با پرداخت اند ک یاری رسانیم .
این کارت در 3 مدل طراحی و عرضه شده است که عبارت از:
1- برُنزی 2- نقره ای 3- طلایی می باشد.
یاور را دریک جمله این گونه میتوان بیان نمود
یاورکارت یک مولد تخفیف و افزایش دهنده قدرت خرید شما می باشد.
آنان که مایل به خرید کالا با قیمت بالا اما با پرداخت پول اندک هستند می توانند روی مهارت و استعداد اخذ تخفیف این کارت حساب باز کنند.
آنچه که باعث شده تا به ارائه این کارت اقدام کنیم نیاز روز افزون شما مردم عزیز و افزایش تورم و پایین کشیدن بی منطق ارزش ریال کشور مان است.
در یاور کارت برای مشکل ارائه تخفیف واقعی با این مشخصات 1- بدون کم کردن حق فروشنده 2- انتخاب مقدار % تخفیف توسط مشتری و ارزان تمام کردن قیمت کالا 3- کمک به عرضه بیشتر کالا 4- ایجاد معامله با رضایت چند جانبه راه حلی علمی را پیش گرفتیم اکنون 19 ماه از ارائه این کارت می گذرد.
از آنجایی که یاور قابلیت گسترش دارد اکنون به همین موضوع فکر می کنیم و در آینده نوع کارآمدتری از این خدمت مالی
( یاورکارت) را به شما مردم عرضه خواهیم کرد.
با سپاس که وقت خود را برای ما خرج کردید.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Cart
Your cart is currently empty.