مسکن کارت

مسکن کارت

مسکن یا خانه یک اسم بسیار بسیار آشنا ، که از دیر باز یکی از فاکتورهای پیشرفت علم در بهره بری بیشتر از محیط و از امکانات طبیعت و علم عمران و شهر سازی و نشانگر نوع فرهنگ و تمدن و شاخص مهم موفقیت های اجتماعی افراد و امکان و وسیله ای مهم برای خانواده ها و در نهایت یکی از اجزاء مهم هر خانواده و یکی از خاص های تمام خانمهای جهان بوده و است و هنوز پای ثابت گفتگوهای شیرین جوانان و بزرگترهای بازار و زنان ایرانی است.
خانه یکی از مهمترین نیاز های هر فرد محسوب می شود که هیچ کس را بی دغدغه خانه و کاشانه نمی توان دید.
خرید این کالا که جزیی از کالاهای اساسی زندگی جهت رفاه و تولید شادی خانواده یک نیاز برای یاد گیری بهتر زیستن و تمرین سلامت تن و روان و استفاده و مدیریت صحیح از آنچه که در طول روز به عنوان درآمد کسب می کنند از محسنات این خرید می باشد.
خرید کردن آن هم از جنس خرید برای همسر و فرزندان جهت تهیه مسکن شخصی توسط پدران همیشه لذت بخش بوده اما آنچه تاکنون این شیرینی را تبدیل به تلخ کامی کرده است کمترش کم بضاعتی مردم و بیشترش بد تدبیری و پُرهزینه شدن ساخت این نوع کالا و گران شدن قیمت و عدم مهارت در تولید استاندارد آن می باشد.
از این رو یاوران تخفیف در تلاش است درامر خرید این کالا تمام استعدادش را بکاربگیرد و به قدرت خرید شما در این راستا شتابی بی وصف بدهد و تا جایی که امکان دارد در هنگام خرید بالاترین تخفیف را به نفع شما اخذ کند. یـاورکارت، کار خرید برای بدست آوردن این نوع کالا را برای هموطنان آسان می کند.
ازآنجایی که این کارت مختص به خرید مسکن برای رفاه بیشتر خانوار طراحی شده است این خدمت را مسکن کارت نام نهادیم. که انواع خانه و ویلا را شامل می شود.
یاورکارت کالا را ارزان به شما نمی رساند بلکه کالا را مُنصفانه و با اخذ تخفیف دلخواه به دست شما می رساند یعنی ارزش پول تان را به رُخ کالا می کشد و  تورم را پَس می زند.
این کارت مطمئناً قابلیت خرید تمامی آنچه که تاکنون قدرت خریدش را نداشته اید را برایتان فراهم می کند و در نهایت برای تمامی خانواده های زحمتکش داخلی و خارجی جهت خرید این نوع کالا آماده به ارائه خدمت میباشد.

کسانی که می توانند از این کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.

  • الویت : سرپرست خانواده
  • جنسیت: مرد/آقایان.
  • استثناء : در صورت نبود مرد ، خانم سرپرست خانواده
  • شرایط سنی: نامحدود.
  • شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با یاور کارت:
    برطبق قانون عمر مفید.
    هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمرآن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود پس از پایان عمر یک کالا می توانید مجدداً با یاور کارت آنرا تهیه کنید.
  • تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده : یک نفر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.