مراحل تهیه یاورکارت

مراحل چهار گانه تهیه یاورکارت

1- ثبت نام

2- ثبت درخواست مشاور

3- ایجاد ارتباط با کاربر یا متقاضی توسط مشاور یاور.

ارائه مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و توافق و مرور روش گرفتن خدمات مالی و دریافت تاییدیه جهت ورود به خانواده بزرگ یاوران ، و ایجاد حساب کاربری با عنوان (قُلک تخفیف من) و تخصیص اعتبار و شارژ قُلک و اقدام به تهیه کارت و خرید واحد تخفیف.
4- استارت تخفیف قطره ای و در نهایت افزایش قدرت خرید و خرید کالا با کارت تخفیفی یاورکارت.
چهارعمل ذکرشده شما را دارای قدرت خرید بالا درهنگام خرید کالا می کند.
این چهار مرحله را به سه روش می توانید انجام دهید.

با خرید از او بصورت اتوماتیک شارژ قلک تخفیف شما انجام می شود و استارت اخذ تخفیف برای شما زده می شود.
درنهایت کارت تخفیفی فیزیکی و قرار نامه یاور برای تان ارسال می گردد.
البته جزییاتی هم درمراحل خرید وجود دارد که مشاوریاور می بایست تلفنی به عرض شما برساند.
این در صورتی است که شما درمورد یاورکارت دارای اطلاعات کافی هستید و نیاز به مشاوره ندارید.

روش اول: اقدام کاربر به تنهایی.

ثبت درخواست مشاوره و اقدام ارتباط با کاربر توسط مشاور.
ارائه اطلاعات کافی از وب سایت توسط مشاوریاور در یک ارتباط تلفنی جهت اقدام به تکمیل کردن فرم ها و طی نمودن چهار مرحله فقط توسط کاربر.

روش دوم: اقدام با همکاری هم.

ثبت درخواست مشاوره و اقدام ارتباط با کاربر توسط مشاور.
ارتباط مشاوره با کاربر و درخواست کاربر از مشاور جهت همکاری مشترک در تکمیل کردن فرم ها و طی نمودن مراحل برای تهیه کارت واحد تخفیف اقدام می کنید.

روش سوم: اقدام نیابتی توسط مشاور یاور.

ثبت درخواست مشاوره و اقدام ارتباط با کاربر توسط مشاور.
انجام تمامی کارهای مربوط به چهار مرحله توسط مشاور یاور به تقاضای کاربر فقط با دادن نیابت به مشاور برای خرید واحد تخفیف و انجام کارهای دیگر.

توضیح جامع:

1- مراحل تهیه و خرید کارت و واحد تخفیف توسط کاربران به تنهایی:
انجام و تکمیل کردن فرم ها در چهار مرحله اصلی پس از مشاوره و توافق با مشاور برای تهیه کارت و واحد تخفیف جهت خرید کالا با تخفیف دلخواه توسط کاربران:
پس از ورود به وب سایت برای شما یک آیکون با عنوان ثبت درخواست تماس با مشاور را مشاهده خواهید کرد سپس فرم مربوطه را تکمیل و بر روی ارسال کلیک می کنید و منتظر تماس مشاوریاور می شوید.
در نهایت مشاوریاوربا شما تماس گرفته و مراحل را توضیح می دهد سپس شما به تنهایی بقیه مراحل ثبت را انجام می دهید و اقدام به ایجاد قلک تخفیف من و در آخر به اتاق معاملات رفته و با اعتباری که در قُلک شما است با کاربران همتای خود وارد معامله شده و شروع به خرید واحد تخفیف می کنید.
توضیح بیشتر:
در اتاق معامله لیست ارائه دهندگان را مشاهده می کنید و یک فروشنده یا ارائه دهنده از جنس خودتان یعنی یک کاربر را انتخاب می کنید و برای خرید و تهیه واحد تخفیف با او وارد معامله شوید.
با خرید از او بصورت اتوماتیک شارژ قُلک تخفیف شما انجام می شود و استارت اخذ تخفیف برای شما زده می شود و درنهایت کارت تخفیفی فیزیکی و یک اقرارنامه از سوی یاور برای تان ارسال می گردد.
این درصورتی است که شما در مورد یاورکارت دارای اطلاعات کافی هستید و نیاز به همکاری و مشاوره تخصصی ندارید.

2- مراحل تهیه و خرید کارت و واحد تخفیف مشارکتی و یا با همکاری هم :
تکمیل کردن فرم ها و طی چهار مرحله اصلی پس از مشاوره و توافق با مشاور برای تهیه کارت و واحد تخفیف جهت خرید کالا با تخفیف دلخواه به اتفاق کاربر و مشاور در یک ارتباط تلفنی .
مستقیم با دفتر تهران جهت دریافت مشاوره اولیه تماس می گیرید با همکاری مشاور مراحل را تا آخر با هم پیش می روید .
یا قبل از ثبت نام می توانید به آیکون ثبت درخواست مشاوره بروید و یک وقت مشاوره را رزرو نموده و منتظر تماس مشاوریاور بمانید. و سپس اقدام به ارائه تمامی مشخصات فردی خود کرده و نوع کارت و کالا و مقدار واحد تخفیف را عنوان و مشخص می کنید. بدین ترتیب با خیال راحت کار مراحل 4گانه تهیه و خرید کارت و واحد تخفیف را با هم طی فرم های مربوطه تکمیل می کنید و در نهایت یک قُلک تخفیف به شما تعلُق می گیرد.

3- مراحل تهیه و خرید کارت واحد تخفیف نیابتی توسط مشاوران یاور:
تکمیل کردن فرم ها و طی چهار مرحله اصلی پس از مشاوره و توافق با مشاور برای تهیه کارت و واحد تخفیف جهت خرید کالا با تخفیف دلخواه به نیابت متقاضی توسط مشاور یـاور. از طریق تلفن با همکاران ما در دفتر مرکزی تهران تماس حاصل کرده و از جزئیات و چگونگی تهیه کارت تخفیفی ما با خبر شوید.
تمامی مراحل تهیه این کارت را مشاور به اطلاع شما می رساند. درصورت عدم انجام مراحل تهیه کارت می بایست تقاضای نیابت بدهید تا مشاور خود کارهای مورد نیاز جهت خرید کارت و تهیه واحد تخفیف را انجام دهد. پس از ارائه تمامی مشخصات فردی خود و مشخص کردن نوع کارت و کالا و مقدار واحد تخفیف مشاور بصورت نیابتی اقدام به تکمیل کر دن فرمها و طی نمودن مراحل می کند بدین ترتیب با خیال راحت کار مراحل 4گانه تهیه و خرید کارت و واحد تخفیف را می توانید به مشاور بسپارید.
و در نهایت یک قُلک تخفیف به شما تعلُق می گیرد.
با این روش میتوانید تمامی کارها را به مشاور یاور بسپارید.
زمان پرداخت وجه:
در هر دو صورت انجام مراحل تهیه کارت پرداخت نمی کنید تا اینجا هیچ نیازی به پرداخت وجه نیست، زیرا وجه در زمان تحویل کارت فیزیکی یاور و مدارک خرید آن در محل قابل پرداخت توسط کاربر به مامور پُست می باشد.
هر گاه عمل تزریق تخفیف انجام شود کاربر می باسیت اقدام به پرداخت وجه کند.
توضیحات و راهنمایی بیشتر:
قسمت حساب کاربری من / بخش عضویت
با یک اسم کاربری و یک گذرواژه به تکمیل کردن فرم عضویت می پردازید و یک حساب کاربری برای خود در وبسایت ما ایجاد می کنید. لطفاً نام کاربری خود را با حروف لاتین بنویسید.
قسمت ورود: به حساب کاربری یا کیف پول من با عنوان( قُلک تخفیف من) وارد شوید.
با استفاده از اسم کاربری و گذرواژه ایجاد شده به پنل حساب کاربری وارد شده با عنوان قُلک تخفیف من را مشاهده خواهید کرد در این صورت شما به قلک تخفیف من هدایت می شوید. اگر می توانید یک بارهم ازطریق آدرس جیمیل خود به قلک تخفیف من وارد شوید. تا سیستم آدرس جیمیل تان را تایید کند.

درخواست خرید کارت و تهیه واحد تخفیف:

درصورت نیاز حتماً با مشاوریاور به مشاوره نشسته و به توافق برسید سپس اقدام به انتخاب کارت و تعداد واحد تخفیف کنید.
2- هدف: هدف چیست؟
معلوم و مشخص نمودن حداقل درصد تخفیف که مایلید داشته باشید و نوع کالا را هدف می نامیم.
نوع کارت:
کالا مد نظر باید با نوع کارت همخوانی داشته باشد.
3- خرید واحد تخفیف از یک کارت:
واحد تخفیف را براساس نیاز و قدرت فعلی خرید خود انتخاب و خریداری کنید.
فاکتور اصلی این انتخاب مقدار درصدی است که دوست دارید درهنگام خرید داشته باشید است و دیگر فاکتور آن انتخاب زمان تزریق تخفیف نیز می باشد.
4- ارسال و دریافت کارت فیزیکی و الکترونیکی به محل شما، سپس انجام پرداخت وجه در محل تحویل پرداخت وجه به چند صورت انجام می شود انتخاب نوع پرداخت با شما.

1- شرایط و زمان تهیه یاور کارت :

اول کسب اطلاعات توسط مشاور یاور و توافق با مشتری سپس تأیید و سپس اقدام به تهیه کارت و واحد تخفیف از یک کارت.
می بایستی در زمان تهیه یاورکارت.
1- انتخاب درصد % تخفیف.
2- نوع کالا.
3- تعداد واحد تخفیف را معلوم کنید.
درصورت درخواست مشتری تمامی این چند گام برای تهیه یاورکارت را همکاران یاور درخدمت شما هستند و مراحل را به نیابت شما انجام خواهند داد.
توجه: تمامی کاربرانی که متقاضی خرید کارت هستند باید اول کارشناس یاور یا مدیر فروش این کاربران را تأیید کند سپس درخواست آنها به منشی ها یا مشاورها ارجاع داده می شود درغیر این صورت کاربران از خرید کارت باز می مانند.
البته جُزییاتی هم درمراحل خرید وجود دارد که مشاوریاور می بایست تلفنی به عرض شما برساند. مشاور آموزش دیده است، صفر تا صد مرحله تهیه کارت و خرید واحد تخفیف را برای تان انجام دهد از او بخواهید تا فرم های مربوطه را برایتان تکمیل و کار را برای شما آسان کند و نتیجه را به شما اعلام نماید. با سپاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.