قـوانین یـاور

بخش یک:

قوانین عضویت و استفاده از سایت

ارائه کارت های تخفیفی شناور و هوشمند و هدفمند توسط یاوران تخفیف
نام تجاری کارت : یـاورکارت
شناور:
متغیر بودن ارزش ریالی هر یک واحد از یک یاور
هوشمند: عدم تکرار در خرید و خرید مجدد یک کالا در کمتر از عمر مفید کالا و دارای ریشه و بن بدون ابطال.
هدفمند: کاربر می بایست حتماً برای خرید کالایی که مدعی تهیه آن است با آنچه که از بازار تخصصی بدست می آورد “قدرت خرید” اقدام کند و همچنین هدفمند بودن به معنای دیگر رعایت قانون ضد پول شویی و ضد آشفته کردن نظام پولی کشور و رازی نگاه داشتن اهل ( بازاریان و کسبه و تولید کنندگان داخلی و توزیع کنندگان کالا ) بازار می توان تلقی کرد.

یاورکارت چیست؟

در بستر وب امروزه وب سایتهای بسیاری را می توان دید که در امر تخفیف فعالیت دارند و خریداران و فروشندگان کالا را تشویق به استفاده از این کارت ها می کنند.
یاورکارت هم نوعی کارت تخفیفی معمولی است که با کمی تفاوت و خدمات بیشتر و خدمات مالی آن کمی بهتر اصولی تر و نتیجه آن رضایت بخش تر از دیگر کارتهای رایج می باشد با در اختیار داشتن یاورکارت می توان هر کالایی را که قدرت خریدش را ندارید را بخرید و اگر فروشنده کالا هستید می توانید کالای خود را به هر مشتری با هر توان قدرت خریدی که دارد بفروشید.
یاور یک واسط میان فروشنده و خریدار است و می توان گفت یاورکارت اگر در دست هرکس قرار گیرد قدرت خرید دارنده اش را بالا می بَرد.
یاور در چند مرحله و طی صرف کمی زمان که آن هم بستگی به هوشیاری کاربر دارد یک مشتری ضعیف را تبدیل به یک مشتری قوی بنیه می کند و توان قدرت خرید کالای مد نظر را برای دارنده آن فراهم می سازد.

ارزشی که یـاور ایجاد می کند: ارائه کارت هدیه و مدیریت قوی منابع مالی در جهت افزایش قدرت خرید.

تولید ارزش ادعایی یاور:  ارزشی که در وظیفه ذاتی یاوران تخفیف تعریف شده ارائه “تخفیف 1*4 خالص می باشد. یاوران موظف است در ازاء هریک یاور به مشتری (دارنده کارت) در دو بازار: عمومی و تخصصی به آنها کمک کند تا آنرا به 4 برابر ارتقاء دهند و به تناسب آن قدرت خـرید بر حسب ریال را هم حداقل 4 برابر کند.

در ادامه:
اساس کار یاوران تخفیف مدیریت در پخش و تقسیم منابع مالی”آورده کاربران با سه عنوان کاربر سرمایه گذار کلان و کاربر فروشنده کالا”جزء و کُل” و کاربران خریدار کالا با کارت” و ارائه هدیه کارت برای خرید کالایی که کاربران تا کنون از قدرت خرید آن محروم بودند می باشد در یاوران تخفیف هیچ کالا یا کارتی خرید یا فروش نمی شود بلکه این سه مدل از کاربران کارت و کالا مورد نظر یکدیگر را با هم به اشتراک می گذارند و تأمل مالی خوبی در راستای بالا بردن قدرت خرید یکدیگر دارند و تمامی عملیات خرید و فروش و تهیه چه کارت و چه کالا را خودشان انجام
می دهند.

اجزاء داخلی یاور و انواع آن: ترکیب یاور :
یاور متشکل از دو بخش نرخ تخفیف و واحد تخفیف است. نرخ تخفیف همان مقدار پولی است که با فروش یک واحد می توان به قدرت خرید افزود یا قیمت لحظه ای یک واحد در هنگام خرید آن می باشد این قیمت متغیر است و واحد تخفیف یک هزارم هر یک یاور است که به 1000 واحد تقسیم می شود
نتیجه:  هر یک یاور دارای 1000 واحد تخفیف است. در بخش مشاهده وضعیت بازار شرایط این دو گزینه را دائم به کاربران گزارش داده می شود و کاربران این اعلان (نرخ روزانه و تعداد واحد) یاور اعلام شده را مبنای تصمیم گیری خود در هنگام خرید و فروش کارت می دانند. یاورکارت بر اسـاس اهمیت و تنوع کالا در مدل های نقره ای و بُـرنزی و طـلایی با نـام های مثل ( ارزاق کارت و دانش کارت که در بازار عمومی ارائه می شوند
و فن آور کارت جواهر کارت و …. در بازار تخصصی ارائه می شوند.

کارت های ارائه شده در “یاوران تخفیف” :
1- هـدیه کارت
2- کارتهای معمولی برای بازار “عمومی” برای کالاهایی با قیمت زیر سقف 000/000/1 تومان)
مانند:  دانش کارت ؛ ارزاق کارت؛ سفر کارت؛ … ارائه می شود
3- کارت های “بُرنزی” در بازار های تخصصی جهت ایجاد و افزایش قدرت خرید بالاتر از 000/000/2 تومان می باشد.
مانند: سلامت کارت؛ فنآور کارت؛ جواهـر کارت؛ جهاز کارت؛ خودرو کارت؛ مسکن کارت و ….  ارائه می شود.

انواع کاربر در یاوران تخفیف:
در یاوران تخفیف با سه کاربر که می توانند چرخه تولید ارزش افزده را بچرخانند.1- کاربر معمولی(مشتری خریدار کالا با کارت) 2- کاربر (فروشنده کالا یا مغازه دار) 3- کاربر واسط ( همکاران چرخه خرید و فروش کارت و تأمین کنندگان کالا).

شرح قوانین عضویت و استفاده از سایت

تمامي کاربراني که قصد عضويت و استفاده از خدمات وبسايت تخفيف گروهي یا فردی “یاوران تخفيف” را دارند، قبل از عضويت و استفاده از خدمات سايت حتما مفاهیم و قوانين وبسايت یاوران تخفیف را مطالعه و آن را قبول کرده تا بر اساس اين قوانين ازسايت استفاده نمايند و در صورتي که کاربري خلاف قوانين وبسايت عمل نمايد ديگرعضو یاوران تخفيف نخواهد بود در نتيجه عضويت وي از سايت لغو و ديگر اجازه دسترسي به پنل کاربري و استفاده از سايت را نخواهد داشت. عضويت در سايت یاوران تخفيف به منزله قبول تمامي قوانين و شرايط زيراست خواهشمنداست قوانين را به دقت مطالعه نماييد

ماده۱: تمامي کاربران سايت که اشخاص حقيقي شناخته مي‌شوند بايد طبق روند معمول براي استفاده از خدمات وبسايت و خريد کالا و کارت جهت ارائه خدمات تخفيف شناور عضو وبسايت یاوران تخفيف باشند بر اين اساس مي‌بايست ابتدا از طريق فرم عضويت در سايت تمامي بندهاي آن مانند نام ، نام خانوادگي ، کد ملی، شماره تماس ، شـغل، آدرس ايميل ،و آدرس پستی را به دقت و کاملا پر کرده و پس از ثبت نام اوليه به ايميل خود مراجعه و ثبت نام خود را با لينک فعال سازي آمده به ايميل شان تکميل نمايند .توجه: اطلاعات شخصی و حقوقی یا حقیقی باید بر اساس واقعیت باشد ودرج اطلاعات کذب و دروغ یا پنهان کاری ( مخصوصاً عنوان شغل) برخلاف اخلاق و قوانین یاوران تخفیف می باشد و موجد ابطال اکانت و اخراج از سایت و بسته شدن حساب کاربری کاربر خاطی و موجب مصادره یاور وی از کیف پول مجازی می شود و حق شکایت از کاربر خاطی سلب میشود .

تبصره ۱ : عضويت در وبسايت یاوران تخفيف و مشاهده تخفيف ها در وبسايت کاملا رايگان است .

تبصره ۲ : تمامي اعضاي سايت شرايط و قوانين آمده در وبسايت را پذيرفته و در غير اين صورت عواقب استفاده از وبسايت و تصميمات یاوران تخفيف در خصوص اين افراد به عهده خود شخص خواهد بود.

تبصره 3: سن قانوني براي عضويت و استفاده از خدمات ۱۸ سال بوده و حداقل سن براي عضويت در سايت ۱۵ سال است که اين افراد تا سن ۱۸ سالگي با اجازه اولياي خود حق خريد و معامله در سايت را خواهند داشت و افراد با سن پايين تر به هيچ وجه حق عضويت در وبسايت را ندارند مگر برای اخذ کارت دانش با ارائه رضایت اولیاء.

تبصره 4: هرگونه عضويت با نام و نام خانوادگي یا کارت ملی و يا دادن ايميل فرد ديگر در وب سايت عواقب ناشي ازاین عمل بر و به عهده خود شخص بوده و حساب کاربری کاربران متخلف مسدود و موظف اند تنها ايميل خود را براي عضويت در وبسايت یاوران تخفيف وارد نمايند تا کارشناس یاور نظر خود را اعلام و اخراج کاربر را نهایی کند.

تبصره 5:: مسئوليت حفظ و نگهداري از شماره حساب یاور من و نام کاربري براي عضويت در سايت به عهده خود شخص مي‌باشد و یاوران تخفيف هيچ مسئوليتي را در قبال گم شدن و يا نگهداري نام کاربري کاربر برعهده نخواهد گرفت درغير اين صورت ممکن است کاربر مجبور شود براي استفاده مجدد از خدمات وبسايت مجددا در سايت ثبت نام نمايد مگر این قصور از جانب یاوران تخفیف انجام شود.

تبصره 6 :اين خدمات و قوانین براي استفاده اشخاص حقيقي بوده و اشخاص حقوقي حق عضويت در وبسايت یاوران تخفيف را نخواهند داشت مگر با درخواست نشست و کارشناسی و دریافت مشاور و بستن قرارداد با سازمان وابسته به این اشخاص .
مثال : هر شخسی که بنا به حرفه و سازمانش موظف به پوشش لباسی خاص در محضر انظارعمومی که غیر از لباس شخصی باشند ذکر و اتلاق می گردد. ولاغیر

تبصره 7 : شرکت هیچ مسئولیتي در قبال ارائه اطلاعات مغایر با اطلاعات صحيح کاربر در وبسايت یاوران تخفيف نخواهد داشت و همچنین مغایرت عمدی اطلاعات با واقعیت مساوی است با لغو اکانت و تمامی قرارها با کاربر از سوی یاوران تخفیف.

تبصره 8 :یاوران تخفیف حق دارد که بدون اجازه از اعضا و کاربران تمامي موارد و صفحات مجموعه وب سايت حتي نام کاربري، پروفايل اعضا، امکانات وبسايت، ظاهر، قالب و محتواي آن را تغيير دهد .

تبصره 9 :یاوران تخفیف هیچ مسئوليتي در قبال خسارات وارد شده به سيستم و تجهيزات کاربران در هنگام استفاده از وبسايت نخواهد داشت.

تبصره 10 :وب سایت تخفيف فردی و گروهي یاوران تخفيف تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران و طبق قوانين وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي کار خواهد کرد و هرگونه استفاده غير مجاز و خلاف قوانين جمهوري اسلامي و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در سايت غير قانوني بوده و ممنوع مي‌باشد مسئوليت هرگونه سوء استفاده از خدمات وبسايت طبق قوانين مذکور به عهده خود شخص خواهد بود مخصوصاً اشاره دارد به بخش انجمن یاور .

تبصره 11: تمام مالکيت حقوقي و معنوي وبسايت و محتويات اطلاعات آرم و لوگو صفحات طراحي شده عکس ها و … متعلق به یاوران تخفیف بوده و تحت قوانين کپي رايت نزد اين شرکت محفوظ است و هرگونه استفاده غير مجاز تغيير کپي برداري از اين موارد نام برده تخلف و جرم محسوب مي‌شود .

تبصره 12 : نقض حقوق اشخاص ديگر از جمله توهين و تمسخر، اظهار نظر در امور مذهبي و سياسي در بخش انجمن یاوران تخفيف ممنوع بوده و یاوران تخفيف مسئولیتی در قبال آن ندارد، و در صورت مشاهده اين موارد در سايت تخلف محسوب شده و عضويت فرد در یاوران تخفيف باطل خواهد شد.

تبصره 13: تجارت و يا هرگونه فعاليت غيرقانوني از بستر خدمات مالی یاوران تخفيف اعم از خريد و فروش کوپن‏ هاي  و کارت هدیه دیگر شرکت ها و غیره شرکت، فعاليت هرمي و يا فعاليت غيرقانوني ديگر اعم از تبليغات مختلف ماهواره ای در یاوران تخفيف به خصوص فعاليت هاي غير قانوني، سياسي و… به هر شکل و به هر نحو ممنوع بوده و مسوليت آن برعهده کاربران خاطی در تمامی بخش ها و بخش انجمن یاور مي‏باشد چنانچه هر يک از کاربران اين ماده را رعايت نکنند، بلافاصله از سايت اخراج شده و چنانچه خريدي انجام داده باشند، وجه واريزي به آنان مسترد مي شود.
همچنين کاربر”عضو” حق استفاده ازخدمات تخفیفی اين سايت را براي هرگونه عمل تجاري از دست مي‌دهد. لذا یاوران تخفيف حق دارد که با آن شخص یا مدیر وبسایت متقاضی همکاری در فروش با یاور را طبق قوانين تجارت الکترونيک و قوانين حقوقي و کيفري جمهوري اسلامي ايران برخورد نمايد و حق شکايت و اعاده حيصيت را خواهدداشت

ماده ۲ : قوانين و فرايند خريد از وبسايت یاوران تخفيف به شرح زير است :
۱- اول مشاوره دوم انتخاب فروشگاه سوم خرید و تهیه کارت چهارم افزایش قدرت خرید بواسطه فروش کارت “کاربر به کاربر” موجود در سايت سپس خرید با کارت در فروشگاه همیار یاوران تخفيف.
2- انتخاب نوع و روش پرداخت و واريز مبلغ تعيين شده به شماره حساب و يا کارت شرکت ————— و يا واريز مبلغ تخفيفي مشخص به صورت پرداخت آنلاين به حساب در محل برعهده کاربر یا متقاضی کارت ، گذاشته می شود.مختص فروشندگان کالا.

تبصره ۱ : کاربر در صورت پشیمان شدن پس از خريد از فروشگاه همیار تا قبل از ۳ روز ، از روز کاری امکان بازپرداخت وجه وجود دارد.

تبصره ۲ : در صورت درخواست استرداد، وجه پرداخت شده بابت تهیه کارت تخفیفی امکان پذیر است.

کاربر بايد با پشتيباني تماس گرفته مورد را کتباً (ایمیل) براي یاوران تخفیف ارسال نمايد و پس از درخواست استرداد وجه و اقدام به باز پس کارت فیزیکی یاورکارت و ارائه حساب و شماره کارت مشخص به شرکت وجه مورد نظر را طي ۸ ساعت یا یک روزکاری در صورت عدم ترافیک ارباب رجوع در حساب خود دريافت می نمايد. استرداد فقط برای مبلغ پرداختی برای تهیه تعداد واحد تخفیف امکان پذیر است.

تبصره ۳ : چنانچه عرضه کنندگان کالا (فروشگاه همیار یاور) یا خدمات از کیفیت کار خود بکاهند یا به مفاد قرار داد و قول داده شده در سایت عمل نکنند و آمار شکایت از ارائه دهندگان خدمات به حداقل یک مورد برسد.
سایت یاوران تخفیف حتی پس از زمان اتمام مهلت خرید کوپن وجه پرداختی را به کاربران عودت خواهد داد این در صورتی است کاربر از فروشگاهای یاور خرید کرده باشد نه از فروشگاهایی که خود انتخاب نموده است و یاورکارت خود سر در فروشگاه های متفرقه تبدیل به کالا کرده.

تبصره ۴ : کارتها خريداري شده تنها قابل استفاده براي موارد ذکر شده در سايت یاوران تخفيف و ويژگي ها و مشخصات آن تخفيف مي‌باشند و هرگونه هزينه جانبي خدمات بسته بندي يا ارسال با پست يا پيک را نیز شامل مي‌گردد و از پرداخت وجه به صورت نقد به پستچی خودداری نموده و لذا خواهشند است تا به دقت شرايط خرید کارت و خرید کالا و حتی کارت هدیه مربوطه را در سايت مطالعه و پس از آن خريد خود را انجام دهيد در غير اين صورت یاوران تخفيف هيچ مسئوليتي را بابت وجه اضافي و خدمات خارج از موارد ذکر شده در سايت را بر عهده نمي‌گيرد.

تبصره ۵ : در صورت عدم موجود بودن کالای مد نظر در بازار بزرگ یاور تا تأمين کالا يا انتخاب کالای دیگر توسط کاربر خدمات مالی و تخفیفی کارت یاور و حتی کوپن‏ها و کارت هدیه یاوران تخفيف بعد از دوره توافق شده اخذ تخفیف یا پايان زمان لود تخفیف و با فرا رسیدن زمان خرید کالا یا تبدیل به احسنت توسط و به دلخواه دارنده این کارتها برای این کارتها می تواند اتفاق بافتد و هزينه پرداختي به صورت اعتبار در سايت به نفع دارنده گان کارت حفظ مي‏شود که براي خريد کالا جدید با این کارت و کارت ‏های آينده در یاوران تخفيف قابل استفاده باشد در صورت درخواست مشتري با زدن نامه الکترونیکی (ایمیل) و تماس با پشتيباني امکان دريافت وجه با عنوان استرداد از یاوران تخفيف ميسر مي‌گردد تا به حسابتان منظور گردد.

تبصره ۶ :هر کارت تنها يک بار و فقط در بازه زماني که عمر مفید کالا لحاظ میشود ذکر شده براي آن کارت یا کوپن قابل استفاده مي‏باشد را کاربر اقدام به استفاده شد درصورتي که کاربر تا زمان قبل از پایان یافتن عمر مفید کالای خریداری شده از قبل با یاور استفاده مجدد کارت و درخواست همسان با کالای قبلی در کمتر عمر مفید باشد قابل ارائه نیست مگر تا پایان عمر مفید کالای قبلی ذکر شده و در صورت فریب یاور تمامی حساب بنفع یاوران تخفیف مسدود و شخص خاطی از سیستم خدمات یاوران تخفیف برای همیشه اخراج می شود. یاوران تخفيف هيچ مسئوليتي را در قبال آن نخواهد پذيرفت و وجه آن تخفيف براي کاربر چه به صورت اعتبار در سايت و چه به صورت واريزي قابل استرداد نخواهد بود.

تبصره ۷ : پس از پرداخت هزينه و خريد يک یاورکارت، امکان انصراف از 48 ساعت به بعد و 365 روز سال وجود دارد. در صورت عدم درخواست استرداد در ۴۸ ساعت اولیه خرید کارت از یاوران تخفیف توسط کاربر وجه پرداختي مسترد نخواهد شد یاوران تخفیف آن را به منظله ادامه همکاری لحاظ خواهد کرد.

تبصره ۸ : تمامي اطلاعات داده شده توسط کاربران طبق قوانين حريم خصوصي کاربران نزد یاوران تخفيف محفوظ بوده و یاوران تخفيف از آن ها محافظت و نگهداري مي‌کند و شرکت از نسخه اوليه اطلاعات کاربران يک backup آماده خواهد کرد تا مشکلي براي آن ها و جودش به وجود نيايد

ماده ۳ : حفاظت و رعایت از حریم خصوصی و مشخصات حقیقی کاربر:

تبصره ۱ : مشخصات تخفيف در سايت شامل : درصد تخفيف دلخواه و قيمت اوليه یاورکارت تخفیفی و نرخ واحد تخفیف و کالا مدنظر و خدمات، ويژگي ها و مشخصات تخفيف، شرايط استفاده و مدت زمان شروع و پايان لود تخفیف و زمان تبدیل کارت به کالا و استفاده از آن ، آدرس و مشخصات مرکز ارائه دهنده خدمات يا کالا مي‌باشد

ماده ۴ : اختلال در سرويس اينترنت و يا هر رويدادي که باعث شود ايميل حاوي کد خريد از شرکت به کاربر نرسد موجب از بين رفتن حق کاربر نمي‌شود. همچنين یاوران تخفیف مسئوليتي در قبال خرابي‌ها و يا عدم سرويس‌ دهي به دليل اختلال در سرويس اينترنت و ساير زير ساخت هاي مورد نياز ندارد. دراین صورت معامله با تلفن انجام پذیر می باشد

ماده ۵ : یاوران تخفیف حق دارد در هر زمان و به هر دليلي اعم از تعميرات وبسايت يا شرايط خاص وبسايت را به حالت مسدود و تعلیق موقت در آورد و يا استفاده آن ها از خدمات کاربران حق هيچ گونه شکايت و يا اعتراضي را نسبت به پايين آمدن وبسايت یاوران تخفيف نخواهند داشت.

ماده ۶ : کاربران وبسايت موظف اند که از رسيدهاي دريافتي پس از خريد با کارت یا کوپن خود از یاوران تخفیف مراقبت و نگهداري نمايند و براي اطمينان خاطر يک پرينت از رمز کارت و شماره کارت و کوپن تخفيفي خود تهيه نمايند در غير اين صورت و در صورت نگهداري نکردن و در اختيار نداشتن سريال و پرينت سفارش کارت یا کوپن يا درخواست مرکز ارائه دهنده خدمات مبني بر همراه داشتن پرينت مشخصات درخواست کارت یا کوپن یاوران تخفیف قبول مسئوليت کرده و خسارات وارده را قابل جبران می داند.

ماده ۷ : نام و اسم رمز که در کارت تخفیفی یا کوپن براي هر شخص و به نام آن قيد مي‌شود همان نامي است که در هنگام عضويت با کد ملی کاربر وارد کرده و آن را ثبت نموده و در صورت مغايرت نام ثبت شده با نام درج شده بر روي کارت و قرارداد نامه و کوپن خريد یاوران تخفیف هيچ مسئوليتي را در قبال عواقب ناشي از لو رفتن آن نخواهد داشت. در حفظ رمز کیف پول خود و کارت کوشا باشید

ماده ۸ : توليد غیر قانوني کارت و یا کوپن تخفيف سايت یاوران تخفيف براي خدمات موجود در سايت، فروش و يا تجارت رسيد کالا و خدمات که توسط یاوران تخفیف ارسال شده به هر شکل ممنوع است و طبق مقررات قانوني و قوانين حقوقي و کيفري با اقدام‌ کننده آن برخورد خواهد شد .

بخش دو :
قوانين خدمات تخفیفی یاوران تخفیف: خرید و فروش  کارت و واحد تخفیف و چگونگی ارائه کارت به اشخاص.

1- قوانین هر کسب و کاری بیانگر حساس بودن مدیر آن کسب و کار به مقوله شفاف سازی می باشد و این قوانین بر اساس پیش بینی خطاهای بعضی از کاربران و همکاران و ارائه خدمات آتی و محدود کردن راههای سوء استفاده از خدمات یاوران تخفیف نوشته شده است.

بندهای شرح داده شده در زیر، فقط شامل کارتهای تخفیفی شناور مدل برُنزی و نقره ای و کارت هدیه می باشد.

قوانین عنوان بندی و شماره گذاری شده است و متشکل از تعداد ۱۸ بند می باشد.

قوانین و شرایط ورود به بازار های تعریف شده در یاوران تخفیف و خرید و فروش یاورکارت

۱- عضویت و درج کامل هویت حقیقی و معرفی یک نفر بعنوان وارث و خود اظهاری شغلی.
فاکتورهای مهم شرایط اخذ و ادامه همراهی با یاور:
الف: خود اظهاری دقیق هویت حقیقی کاربران.
ب: خود اظهاری دقیق در ارتباط با نوع شغل و کسب درآمد.
ج: ارائه تأییـدیه توسط مدیر فروش به تقاضای کاربر سپس اقدام به تهیه و خرید کارت و واحد تخفیف توسط کاربر.
هشدار: در صورت سهل انگاری و عدم اعلام واقعی و صحیح در مورد شغل و هویت خود، یاوران تخفیف قادر خواهد بود که کاربر “دروغگو ” یا خاطی از سیستم و خانواده یاوران تخفیف اخراج و مبلغ پرداختی وی را به نفع خود ضبط و مصادره نماید و کارت و واحد تخفیف و کیف پول مجازی کاربر خاطی را باطل می نماید.
توضیحات: یاوران تخفیف به دلایل خاص از ارائه کارت و خدمات به دارندگان بعضی شغل ها معذُور است فلذا قبل از پرداخت مبلغ فرصت تأیید حساب کاربری را به یاوران تخفیف بدهید

۲-اعلام درصد تخفیف و نوع کالا و تعداد واحد تخفیف در هنگام تهیه کارت تخفیفی یاور.

۳-انصراف ازسوی مشتری و از طرف یاور تخفیف به هر دلیل امکان پذیر است.

۴-درصورت انصراف مشتری، جهت عـودت مبلـغ ۸ ساعت یک روز کاری مهلت به یاور تخفیف. فقط مبلغی که بابت تهیه واحد تخفیف توسط کاربران پرداخت شده قابل برگشت و استرداد است.

۵- تبدیل یاور برنزی به نوع نقره ای امکان پذیر است با پرداخت 10% از کل ارزش یاور و انتقال به غیر در یاور به این مضمون است که از سطحی به سطح دیگر به تقاضای کاربر انجام می شود.
نه برای تبدیل کارت به پول در خارج از سیستم یاوران تخفیف.

6- امکان پاییـن و بالا کردن درصد تخفیف در طول دوران کسب تخفیف بصورت قطره ای پس از خرید کارت.
7- امکان نگهـداری کارت پس از اتمام دوره تخفیف. با عنوان پس انداز قدرت خرید تا تصمیم نهایی کاربر قابل نگهداری است.
۸-  بر طبق مدت عمر مفید هـر کالا افـراد می توانند خرید تکراری داشته باشند.

۹- هر کالا برای خود مصرف کننده ای از جنس مرد یا زن تعریف شده دارد و این امر بر اساس عرف بازار می باشد ما برای تهیه هرنوع کارت یک جنسیت معرفی کردیم که در مشاوره به آن در هنگام تهیه کارت اشاره می شود و کارشناس جنسیت کاربر را با درخواست وی تطبیق می دهد.
مثل: کارت خودرو برای مردها و کارت طلا و جواهر برای زنها قابل اجرا است. به تناسب شرایط می توان برای هریک کاربر یک شرایط و قانون گذاشت با عنوان قانون شناور.
زیرا تهیه و ارائه کارت تخفیفی یاور کاملاً توافقی است.

۱۰- خرید و یا تهیه کارت و واحد تخفیف نشانگر یک قـرارداد فی ما بین مشتری و یاور کارت می باشد.

۱۱- تعهـدات یاورکارت بـه ترتیب اُلویت.

1- انجام و اجراء درصد تخفیف قــرارداد شده با مشتری بر طبق توافق اولیه که مشتری انتخاب نموده است. با انتخاب بازار بطور اتوماتیک درصد تخفیف مشخص می شود
۲- کمک به دارنده کارت جهت فروش کارت به کاربر دیگر.
۳- تبدیل کارت به کالا یا پول نقد.

۱۲-درصورت مراجعه مشتری به فروشگاه هدایت شده اگر مشتری بخواهـد از فروشـگاه مورد نظر خرید نکند می بایست بر طبق این چند دلیل باشد.
۱- کالای مد نظر وی موجود نباشد یا عدم توان تهیه کالا، توسط فروشگاه دار
۲- قیمت کالا مدنظر مشتری از حد تعرفه و میانگین یا عرف بازار یا قیمت روز یا قیمت همکاران بیشتر و بر همه معلوم باشد.

۱۳- سیاست قیمت گذاری کارتها . و قابلیت انواع کارت VIP.
قیمت کارتها بر اساس 10% مبلغ هدف و یا قیمت کالای که قرار است با همراه یاور کارت در بازار خرید کنید می باشد فلذا قیمت کارت برای هر کالا برابر است با 10 % از کل قیمت کالا در بازار.

۱۴- دارنده کارت یا مشتری اساساً آزاد به خرید هر کالای انتخاب شده در هـر فروشـگاهی است. اگر رفتـن به فروشگـاه هـدایت شده برایش مقدور نیست پس انتخاب وی بلامانع است. بند ۱۱ و ۱۲و ۱۳
با هم مرتبط هستند.

۱۵- در زمان تهیه یاورکارت می بایست با مشاور یاور به توافق رسیده و کمک کرده تا فرم درخواست کارت را تلفنی پُر و تکمیل کنید و نسخه فیزیکی آن را امضاء و ارسال نمایید.

۱۶- درصورت عـدم وجود کالا در کُل بازار، تبدیل کارت به کالا دیگر با سلیقه مشتری امکان پذیر می باشد. درصورت عـدم وجود کالا در ویترین فروشـگاه می بایست مشتری یک مهلت ۲۴ساعته به فروشـگاه دار جهت تهیه کالا اجـازه بدهــد در غیر این صورت دارنده کارت تخفیفی می تواند فروشگاهی یا کالایی دیگر را انتخاب کند.

۱۷- یاورکارت مدل برنزی خریداری شده، غیر قابل انتقال می باشد. مگر دارنده آن در پس از دوره اخذ تخفیف درخواست تغییر وضعیت دهد.

۱۸- کاربران موظف به پرداخت مالیات ارزش افزوده به دولت محترم به هـر عنوان پیش بینی شده در قانون اساسی قابل اجراء بصورت آنلاین می باشد

بخش سوم :
ریز قوانین، خرید و تهیه هر یک از کارتها :

1- جهاز کارت
کسانی که می توانند از جهاز کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.
الف- جنسیت:
خانم و دُخترها
ب- شرایط سنی:
نا محدود
پ- شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با این کارت:
بر طبق قانون “عمر مفید”.
هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمر آن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود پس از پایان عمر یک کالا می توانید مجدداً با یاور کارت آنرا تهیه کنید. بستگی به نوع کالا دارد حد اقل 1.5 حداکثر 4 سال می باشد.
ج- تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
همه افراد یک خانواده .

3- سفرکارت:
کسانی که می توانند از سفر کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.
الف ــ جنسیت:
خانم و آقا/پسر و دُخترها
ب- شرایط سنی:
نا محدود
پ- شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با این کارت:
بر طبق قانون عمر مفید. هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمر آن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود. در اینجا می توان گفت که پس از پایان یافتن هر سفر
می توانید مجدداً با یاورکارت بلیت ( خانوادگی و هزینه کل سفر) تهیه کنید.

ج- تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
همه اعضاء .
ح- استرداد و کنسلی برای بلیت محدودیت ندارد و تمام وجه بدون کم کاست عودت داده می شود. شما نیز می توانید در ازاء بلیت خدمت دیگری از ما طلب کنید چرا که کارت شما از نوع vip می باشد.

4- ارزاق کارت:
کسانی که می توانند از ارزاق کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.
الف- جنسیت:
خانم /آقای، سرپرست خانه
ب- شرایط سنی:
نا محدود
پ- شرایط خرید مجدد کالا با این کارت:
خرید بصورت تدریجی و دوره ای می باشد و بر طبق قانون سرانه مصرف روزانه است. مواد غذایی مصرفی را مکرراً با در نظر گرفتن ظرفیت مصرف می توانید با این کارت تهیه کنید پس از پایان یافتن هر دوره پکیج مواد غذایی 3 یا6 یا 9 یا 12 ماهه، مجدداً با جهاز کارت می توانید اقدام به تهیه واحد تخفیف کنید. خرید بصورت تدریجی و هفتگی انجام می شود.
ج- تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
فقط یک نفر /سرپرست خانواده

5- دانش کارت:
کسانی که می توانند از دانش کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.
الف- جنسیت:
دختر و پسر.
ب- شرایط سنی:
نا محدود تا زمان تحصیل
پ- شرایط خرید مجدد کالا با این کارت:
برخی از کالاها بر طبق قانون عمر مفید. کالاهای این بخش بر طبق قانون عمر مفید کالا، هر کالا

برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمر آن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود.
تدریجی بودن روش خرید: خرید با این کارت دوره ای بوده و پس از پایان یافتن هر دوره که می تواند 3 یا 6 یا 9 ماهه باشد مجدداً با یاورکارت می توانید اقدام به تهیه واحد تخفیف کنید. کالای مورد نیاز و هزینه های دیگر تحصیل را در سه دوره بر اساس سه ثلث از یک سال تحصیلی می توانید بطور تدریجی تهیه کنید.
ج- تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
همه دختر و پسرهای مُحصِل در یک خانواده.

6- کارت VIP_C+ VIP_b+VIP_a

این کارت برای سرمایه گذاری دراز مدت و نوسان گیری جهت دریافت و افزایش قدرت خرید در سطح بالا در نظر گرفته شده و همچنین مولد ارزش افزوده برای کاربر و موسس می باشد و در انواع مختلفی ارائه می شود .
در یاوران تخفیف سه مدل کارت  VIP ارائه می شود. این کارت برای ارائه یک خدمت چند منظوره است.
وضعیت و مزایای کارت مذکور:
الف- متغیر بودن قیمت این کارت در طول ساعت و روز و هفته و ماه و سال
ب- سطح کارت: مشترک در همه سطوح.
یاورکارت: VIP-A + VIP-B + VIP-C
پ- نوع کالا : برای انواع کالا، البته کالای قانونی.
ت- نهایت قدرت خرید: توافقی
ث- درصد تخفیف منتخب: توافقی
ج- کاربُرد: امکان تغییر و انـتخاب نوع کالا در دقیقه نود هنگام خرید در فروشگاه.
ح- قابلیت: قابل انتقال به غیر. دارنده این کار قادر خواهد بود در صورت لزوم آن را به دیگران واگذار کند.
س – شرایط خرید مجدد کالا با این کارت : هر کالایی که در نهایت با این کارت خرید می کنید ، قانون خرید مجدد آن کالا ، شامل این بخش می باشد .
د- تولید ارزش افزوده جهت افزایش قدرت خرید در دو روش

یک : در مدت زمان کمتر از 24 ساعت بصورت نوسان گیری
دوم: کسب قدرت خرید بالا در طول بالاتر از 3 ماه و شش ماه و سال…

توضیح بیشتر:
شما می توانید با این کارت در دقایق پایانی زمان تخفیف یعنی در هنگام ف را رسیدن خرید در فروشگاه کالای مورد نظرتان را معلوم کنید که چه کالایی را در نهایت می خواهید با یاور خرید کنید.
VIP  یک کارت مخصوص تغییر دادن هدف یا معلق گذاشتن حق انتخاب تا زمان خرید محسوب می شود. می بایست زمانی این کارت را تهیه کنید که هنوز مطمئن نیستید یا مُرَدَد در انتخاب کالا هستید و ضرورت و اولویت خریدتان هنوز مشخص نشده است.

توجه: قیمت درج شده بر روی کارت تخفیفی صرفاً ارزش خدمت تعریف شده در کارت می باشد و جُدا از مبلغ پرداختی برای تهیه واحد تخفیف محاسبه می شود.
هشدار: در صورت انصراف مشتری از ادامه در اختیار داشتن کارت فقط مبلغی که بابت تهیه واحد تخفیف پرداخت نموده است عَودت داده می شود.

7- جواهر کارت:
کسانی که می توانند از این کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.
شرایط و نوع متقاضیان این کارت:

الف-جنسیت:
خانمهای خانه دار / دوشیزه
ب- شرایط سنی: نا محدود
ت- شرایط خرید مجدد کالا با این کارت: کالای که خرید کرده اید را می توانید با شرایط زیر مجدداً خرید کنید.
بر طبق قانون عمر مفید کالا.
هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمر آن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود پس از پایان عمر یک کالا می توانید مجدداً با یاور کارت آنرا تهیه کنید. عمر مفید طلا و جواهر برا اساس مدل و زمان لحاظ می شود که یاوران این زمان را 1 سال شمسی با در نظر گرفتن عمر مُدل بروز هر قطعه بمنظور تعویض معلوم و اعلام می کند.
ح-تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
خانم خانه دار+ فرزندان دختر.
توجه: حداکثر ۱۱۰گرم برای هر نفر در هر دوره می باشد.
قیمت درج شده بر روی کارت تخفیفی صرفاً ارزش خدمت تعریف شده در کارت می باشد و جُدا از مبلغ پرداختی برای تهیه واحد تخفیف محاسبه می شود.

8- خودرو کارت:
کسانی که می توانند از خودرو کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.
الف- اولویت : با متأهل ها
ب- جنسیت:
آقا/خانم / سرپرست خانه
پ- شرایط سنی:  نا محدود.
ت- شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با یاور کارت:
بر طبق قانون عمر مفید.
هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمر آن توسط کارشناس معلوم و مشخص
می شود پس از پایان عمر یک کالا می توانید مجدداً با یاور کارت آنرا تهیه کنید. یاوران تخفیف این زمان را برای خودرو های ایرانی 2 سال شمسی و مُدل خاجی آن 5 سال میلادی معلوم و اعلام می کند.
ج- تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
فقط سرپرست خانواده.

9- مسکن کارت:
کسانی که می توانند از این کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.
الف- اولویت: متأهل ها
ب- جنسیت: بر اساس اولویت
الف: خانم سرپرست خانه
ب: مرد.
ت- شرایط سنی:
نا محدود.
پ- شرایط خرید مجدد کالا با این کارت:
بر طبق قانون عمر مفید.
الف: بر طبق قانون عمر مفید کالا، هر کالا برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمر آن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود. یاوران این زمان را 12 سال شمسی و مُدل آن 7 سال بمنظور جابجایی و تعویز معلوم و اعلام می کند.
ب: درصورت مهاجرت شغلی و اقامتی که اجتناب ناپذیر است، بلافاصله می توانید از استعداد مسکن کارت
بهره مند شوید.
ج- تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
یک نفر/ سرپرست خانه

بخش چهار :
قانون و سیاست ارائه تخفیف:

1- کیف پول مجازی به قُلک تخفیف تغییر نام یافته و حاوی واحد تخفیف می باشد. عدد داخل آن نشانگر تعداد واحد تخفیفی است که در طول روز ، هفته یا ماه، به عنوان تخفیف جهت افزایش قدرت خرید به حساب کاربر واریز می شود.

2- فقط واحد تخفیف قابلیت تبدیل به کالا را دارد.

3- ارائه تخفیف غیر منتظره و نامنظم است اما دارای یک تاریخ مشخص که نهایت زمان ارائه
تخفیف را معلوم شدن آن بسته به زمان فروش کارت دارد. تا آن تاریخ هر لحظه امکان قدرت خرید دلخواه کاربر عملی خواهد شد.

توضیح بیشتر: اخذ تخفیف و زمان آن منوط به فروش کارت جهت افزایش قدرت خرید کاربر توسط سیستم با همکاری کاربران اتفاق می افتد.

بخش پنجم:
قانون اعتماد سازی در قالب درخواست “تأیید معامله”.

اقدام به درخواست تأیید معامله نشانگر درک صحیح از یاوران تخفیف می باشد درخواست تأیید معامله شرایط  زیر را فراهم می کند
1- یاوران تخفیف موظف است به تضمین بازگشت سرمایه می شود.

2- کاربر با اقدام به درخواست تأیید معامله، سقف معامله را به تأیید کننده اعلام  و مشخص می کند.

3- شناساندن دو طرف معامله جهت اعتماد سازی از اهم وظایف یاوران تخفیف می باشد.

4- جبران خسارت توسط “تأیید کننده”

5- فروشندگان موفق می توانند تأیید کننده باشند.

بخش ششم:
قوانین افتتاح مغازه و حساب در وب ساست یاوران تخفیف توسط فروشگاه داران

1- اگر کاربر قبل از دریافت مشاوره اقدام به افتتاح مغازه کند مغازه او بسته و دیگر
نمی تواند ورود دوباره داشته باشد.

2- قبل از اقدام به افتتاح می بایست برگه های قرارداد با یاور را از فوتر پایین وب سایت دانلود نموده بعد به تکمیل و امضاء آن پرداخته و آنرا به آدرس و کد پستی ما ارسال نمایید.

3- کالا و جنسی که عرضه می کنید باید اصل دارای خدمات پس از فروش و از نوع کالاهای قانونی و دارای عدم منع قانونی باشد.

4- اقدام به فریب یا کم فروشی و سوء استفاده از کاربر دارنده  و متقاضی خرید کالا با
کارت به هر شکل موجب شکایت یاوران تخفیف از فروشنده کالا می شود و فوراً اقدام به ابطال کارت و واحد تخفیف و فروشگاه وی و استرداد پول به خریدار و حتی از معرف فروشگاه دار حق شکایت به مراجعه ذی صلاح را خواهد داشت.

بخش هفتم: ریز قوانین خرید و فروش کالا با کارت و تبدیل کالا به کالا در بازار بزرگ یاور.
انواع بازار و سیاست قیمت گزاری بر کارتها در بازار های یاوران تخفیف:

1- بازار “عمومی“: در این بازار کالاهای ضروری و کالا  با سقف قیمت کمتر از  2/000/0000 تومان عرضه می شود.

2- بازار تخصصی ؛ این بازار تک محصولی بوده و به تعداد تنوع کالا  در حال تولید بازار تخصصی داریم  و کالا با سقف کمتر از 10/000/000 در خدمت کاربران است

3- بازار تخصصی کلان کالا:
این بازار؛ بازار بالا دستی است که بازار پایین دستی خود را رونق می بخشد و فقط یک کالا را مأمور به عرضه می باشند.
در “یاوران تخفیف” هر کالا برای خود صاحب یک بازار با سایز کوچک متشکل از “مغازه داران خُرد “معروف به بازار”پایین دست”  به نام ” بازار تخصصی” و یک بازار با سایز ” بزرگ و قوی ” متشکل از (مغازه داران خُرد و کُل فروش و تولید کنندگان و کاربران رونق بخش) معروف به بازار “بالا دستی ” به نام ” بازار کلان کالا می باشد.

چگونگی سیاست قیمت گذاری :

یـاورکارت چند قیمتی است.
1- قیمت هر یک یاور بستگی به نوع معامله گر .
2- به نوع کالا .
3- به نوع بازار .
قیمت هر یک یـاور در هر بازار متفاوت می باشد و در چرخه تبدیل کارت به کالا نیز متفاوت می باشد .

چهار محل و بازار خرید و فروش کارت و کالا و چهار نوع کاربر معامله گر کدامند؟

در یاوران تخفیف چهار نوع بازار با کارآیی مختلف تعریف و آماده به کار است.

 الف: انواع بازار و محل خرید و فروش
ا- بازار عمومی 2- بازار های تخصصی 3- بازار کلان کالا “بازار بالادستی” 4- نزد مؤسس و نمایندگان آن

تبصره1: مؤسس فقط می تواند جهت رفع بحران از کاربران خرید نماید حق فروش ندارد. زیرا اساس کار یاوران اهدای هـدیه کارت است.

ب: انواع کاربر:
الف: کاربر معمولی (مشتری مغازه) ب: کاربر فروشنده(مغازه دار) ت: کاربر کل فروش ث: کاربر واسط

نوع معامله گری:
1- کاربر از کاربر 2- کاربر به فروشنده ” تبدیل کارت به کالا” 3- فروشنده به کاربر4- فروشنده به مؤسس یا نمایندگان آن.

سیاست قیمت گزاری :

الف: قیمت”پایه” هر یک یـاور در بازار” عمومی”

قیمت”پایه” یک یـاور در بازار عمومی: 50/000 تومان می باشد.

1- کاربر از کاربر 50/000 تومان ” با حفظ قدرت خرید توافق شده”

2- کاربر به کاربر فروشنده (مغازه دار): جهت تبدیل کارت به کالا 5/000 تومان.

3- فروشنده کالا (مغازه دار) به کاربر :
روش مستقیم : 50/000  تومان    منظور “مشتری مغازه ” خود.
روش غیر مستقیم : ” عرضه به کاربران داخل بازار عمومی 30/000 تومان.

4- فروشنده( مغازه دار) به مؤسس: 5/000 تومان “منظور شعبه اصلی یا به نمایندگان” آن.

سقف خرید در این بازار:
برای فروش کالا یا اخذ تخفیف جهت خرید انواع کالا زیر سقف 1/000/000 تومان می باشد.

ب: قیمت”پایه” هر یک یـاور در بازار تخصصی (1) “موبایل”

1- قیمت”پایه” یک یـاور در بازار موبایل: 1/000/000 تومان معامله می شود

2- کاربر از کاربر:  1/000/000 تومان ” با حفظ قدرت خرید توافق شده”

3- کاربر به فروشنده کالا (مغازه دار):
جهت تبدیل کارت به کالا 350/000 تومان.

4- فروشنده کالا به کاربر :
روش مستقیم: 1/000/000 تومان  منظور “مشتری مغازه “خود
روش غیر مستقیم :  800/000 تومان عرضه به کاربران داخل بازار موبایل.

5- فروشنده کالا (مغازه دار) به مؤسس:  350/000 تومان “منظور شعبه اصلی یا به نمایندگان” آن.

سقف خرید در این بازار:
برای اخذ تخفیف جهت خرید انواع کالا زیر سقف 10/000/000 تومان می باشد.

سیاست قیمت گزاری در بازار کلان کالا (1).

ب: قیمت”پایه” هر یک یـاور در بازار کلان کالا (1)

1- قیمت”پایه” یک یـاور در بازار موبایل: 10/000/000 تومان معامله می شود

2- کاربر از کاربر:  10/000/000 تومان ” با حفظ قدرت خرید توافق شده”

3- کاربر به فروشنده کالا (مغازه دار کُل و جُزء):
جهت تبدیل کارت به کالا 10/000/000 تومان.

4- فروشنده کالا (مغازه دار کُل و جُزء) به کاربر :
روش مستقیم: فقط 10/000/000 تومان یا قیمت”پایه” به طرف مقابل قابل فروش است
روش غیر مستقیم : حداقل قیمت” پایه” بهره مند از نوسان؛ کاربران مجاز می تواند داخل بازار ” کلان کالا” به عرضه اقدام کند.
با کمک گرفتن از روش ادغام : ادغام هدیه کارت با یـاور VIP+c جهت جبران نوسان.

5- فروشنده کالا (مغازه دار) به مؤسس:  25% زیر قیمت”پایه” منظور توسط شعبه اصلی یا به نمایندگان” آن.

سقف خرید در این بازار:
افزایش قدرت خرید تا سقف برای انواع کالا زیر سقف 100/000/000 تومان می باشد.

بخش هشتم: قـانون اولویت فروش
اولویت و روش فروش کارت جهت نقد کردن آن توسط فروشندگان کالا در هر بازار :
1- روش فروش مستقیم 2- روش فروش غیر مستقیم 3- روش فروش به مبداء ” شعبه مرکزی یا نمایندگان”.
فروشنده کالا پس از تبدیل کالا به کارت سه اولویت را باید در نظر بگیرد تا موفق به نقد کردن کارتهای خود شود.

الف: اولویت اول؛
روش مستقیم فروش کارت توسط فروشنده کالا به کاربران متقاضی اخذ تخفیف اولین اولویت می باشد.
نوع انتقال: بوسیله روش کارت به کارت یـاور خود را به آنها انتقال می دهد.
توجه: خریداران کارت می توانند یکی از مشتریان مغازه وی یا هر کس دیگری باشند که یاوران
تخفیف قبلاً به فروشندگان کالا اجازه فروش یاور را به آنها به قیمت”پایه” بازار مربوطه را داده است.

ب: اولویت دوم؛
روش غیر مستقیم فروش کارت توسط فروشنده کالا به کاربران متقاضی اخذ تخفیف در داخل بازارها می باشد.
نوع انتقال:
در این روش خریداران کارت کسانی هستند که قبلاً اقدام به ثبت سفارش خرید کارت در داخل بازار عمومی یا تخصصی یا کلان کالا کردند و فقط در این بازار رقابتی بصورت قطره ای و در چند نوبت فروشندگان کالا می توانند و مجازند تا کارت خود را به آنها (کاربر متقاضی خرید کالا یا کارت)
با قیمت “پایه” تعریف شده در هر بازار را به فروش برسانند.
توجه: حتی اگر قیمت هر یک یاور به دلیل نوسان رو به رُشد بالاتر از 50/000 تومان باشد فروشنده کالا فقط و فقط به فروش یاور خود در بازارها به قیمت “مصوب “ که همان قیمت تبدیل کارت به کالا است موظف و مجاز می باشند. ولا غیر.

ت: اولویت سوّم: ثبت درخواست انتقال به بازار دیگر:
روش فروش کارت در بازار بالا دستی  بازار کلان کالا”
فروشندگان کالا درصورت عدم عرضه کارت خود در دو بازار ” پایین دستی” عمومی و تخصصی یا عدم فروش به موقع می توانند یاور خود را به بازار “بالا دستی: مرتبط با صنف خود در بازاری بنام “بازار کلان کالا ” با قیمت “پایه” 10/000/000 تومان برای هر یک یاور در آن بازار اقدام به عرضه یاور خود نمایند.

مثال: اگر فروشنده کالا دارای 100 عدد یاور کارت 50/000 تومانی باشد می تواند آنها را تبدیل به یک یاور 5/000/000 تومانی کند و بعد آنرا با قیمت دلخواه و با کمک و مدد ” قانون ادغام و نوسان گیری با قیمت دلخواه خود بفروش برسانند.

نوع کاربران : از نوع کاربر چهارم رونق ده بازار می باشند.
کاربران و خریداران این نوع از یاور کارت که کارت vip +B  نام دارد از جمع فروشندگان کُل فروش کالا و کاربرانی با اهداف بزرگ و بلندتر می باشد.

ح: اولویت چهارم؛
فقط کاربران تبدیل کننده یا ارتقاء دهنده (فروشگـاه داران جزء) عرضه به شعبه مرکزی و یا به نمایندگان؛
در این روش فروشندگان کالا عضو در بازار” کلان کالا” می توانند تمام یاور که در اختیارشان است را پس از ثبت سفارش فروش به یاوران تخفیف عرضه کنند و قیمت هر یک یاور معادل و مانند قیمت تبدیل کالا به کارت محاسبه می شود.
هر بازار قیمت و قاعده خودش را دارد و  یـاوران تخفیف  بر طبق قیمت هر بازار اقدام به خرید و پرداخت به شما می کند.

مثال: اگر فروشنده کالا قبلاً جهت ارتقاء اقـدام به انتقال به بازار کلان کالا کرد به هر دلیل می تواند سفارش فروش به مؤسس بدهد تا برای خارج شدن از این بازار کمکی به وی شود. قیمت خرید در این شرایط قیمت تبدیل کارت به کالا مربوط به همان بازاری که آمده است می باشد
و به سودی که از فروش کالا با کارت بدست  می آورد اکتفا می کند.

توجه:  تمامی شرایط خرید و فروش در چهار اولویت بدون در نظر گرفتن حق تأیید معامله بیان شده است.

موفق باشید
از طرف مدیریت یاوران تخفیف

Cart
Your cart is currently empty.