فناور کارت

فن آوری یک اسم بسیارآشنا است که از چندی پیش در دنیای ما ظهور کرده و دیری نیست که یکی از فاکتورهای کلیدی برای موفقیت هر کسب و کار و جهت بهبود روش و سبک زندگی در هر جامعه بشری مؤثر بوده و است.
هنوز پای ثابت گفتگوهای تمامی جوانان ایران و جهان و یکی از گفت و شنودهای پُر مخاطب در عصر جدید می باشد که جایگاهی خاص در ذهن و زبان جوانان ایرانی دارد.
خرید هرچیز، برای خانه و برای تحصیل و برای سفر و تهیه غذا در منوهای رستوانها همگی با فناوری گره خورده است امروزه هیچ خریدی را بدون آن نمی توان انجام داد و همچنین فن آور کاری جهت رفاه و تولید شادی خانواده یک نیاز برای یاد گیری بهتر زیستن و تمرین سلامت خانه و محیط کار مورد استفاده قرار می گیرد.
خرید کردن آنهم با فناوری روز اکنون خود یک بازی مفرح و مهیج تعریف می شود و جذابیت خودش را دارد.
یاوران تخفیف از جنس همین فناور است که با تکیه به فناوری روز توانسته است یک خدمت با تنوع زیاد را به نمایش گذاشته و نوعی کارت تخفیفی را به شما عرضه  می کند.
از این پس تمامی کالاهای مربوط به تکنولوژی دیجیتال و فناور مورد نیاز گران را با این کارت تخفیفی می توانید با  قیمتی بسیار مناسب و با خذ تخفیف دلخواه خریداری و بدست خواهید آورد.
ازآنجایی که این کارت مُختص به خرید لوازم ارتباطی و دیجیتال و الکترونیکی و کامپیوتر و لب تاپ برای رفاه بیشتر خانوار و پیشرفت علمی فرزندان تان طراحی شده است نام این خدمت با ارزش را فناورکارت گذاشتیم که انواع لوازم ارتباطی را شامل می شود.
فناور کارت کالا را ارزان به شما نمی رساند بلکه می تواند با استعدادی که در تولید تخفیف دارد قیمت کالا را مُنصفانه با تخفیف دلخواه تان بدست شما می رساند .

این کارت مطمئناً قابلیت خرید تمامی آنچه که تا کنون قدرت خریدش را نداشته اید را برایتان فراهم می کند.
در نهایت برای تمامی کسانی که  جهت خرید انواع کالای دیجیتال آماده به خرید هستند اقدام به ارائه این کارت
می باشیم.

  • جنسیت: همه ، خانمها و دُخترها و آقایان و پسر ها
  • شرایط سنی: نا محدود
  • شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با یاور کارت:
    برطبق قانون عمر مفید.
    هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمرآن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود پس از پایان
    عمر یک کالا می توانید مجدداً با فناور کارت آنرا تهیه کنید
  • تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده : همه افراد یک خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.