[vc_row][vc_column][vc_tta_tour style=”modern” shape=”square” color=”white” spacing=”5″ alignment=”right” active_section=”1″ css_animation=”none”][vc_tta_section title=”یاور کارت چیست؟” tab_id=”faqs1″][vc_column_text]

جواب: کارت تخفیفی شناور با نام تجاری: یاور کارت

یک کارت با ارائه تخفیف دلخواه. کارتی با تمام خصوصیات یک تخفیف دهنده توانمند.دارنده این کارت
می تواند با انتخاب درصد تخفیف موفق به خرید کالا .

در توصیف یاور کارت می توان اذعان کرد این  یاور کارت یک ارائه دهنده خدمات تخفیفی درامر خرید ارزان است که نقش مکمل اقتصادی خانواده را بمنظور افزایش قدرت خرید  را بازی می کند.
درحقیقت یاور کارت مأمور است که برای شما یک کالای گران را با پول کم خرید کند.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”دیگر کارتهای رایج چگونه هستند؟” tab_id=”faqs2″][vc_column_text]

کارت های رایج تخفیفی مقدار درصد تخفیف ارائه شده را به واسطه یک قرارداد که بین فروشنده و ارائه دهنده کارت بسته می شود در قالب یک خدمت تخفیفی به مشتری عرضه می کنند.
مقدار درصد تخفیف از پیش تعیین شده و غیر قابل تغییر و بدون مداخله مشتری انجام می شود و مشتری هیچ نقشی برای تعیین مقدار درصد تخفیف ندارند.
این کارتها دارای تاریخ انقضاء می باشند و محدودیت درعاملیت جهت عرضه کالا یا خدمات وجود دارد و پذیرندگان آنها عمدتاً مغازه ها و فروشگاه ها فاقد جنس مطلوب و عرضه کننده خدمات و لوازم غیر ضروری می باشند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”درمقایسه با دیگرکارتها برتری یاورکارت در چیست؟” tab_id=”faqs3″][vc_column_text]

۱-  دلخواه بودن درصد تخفیف: شما می توانید اندازه تخفیفی که درهنگام خرید مایل به اخذ آن هستید را انتخاب کنید.
۲-  مکان خرید: امکان خرید با این کارت در هر مکانی و فروشگاهی وجود دارد.
۳-  عدم تاریخ انقضاء:  یعنی قابل پس انداز کردن و تولید ارزش افزوده را دارد.
۴- امکان انصراف از طرف مشتری در هر زمان و عُودت وجه در کمترین زمان بدون کسر وجه داده شده.
5ـ دارای سیستم همسان سازی جهت اعتماد سازی.
6- انتخاب مکان خرید توسط دارنده کارت.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چـرا شما خریداران کالا به همراه این کارت تخفیفی باید به خرید بروید؟” tab_id=”1568548577145-5a798e47-e181″][vc_column_text]پُر واضح است که همه ما از افزایش روز افزون قیمت کالاها در کشور را شاهد هستیم و می دانیم که چطور گرانی قدرت مالی بدست آمده از کسب و کار ما را تضعیف کرده است گرانی کاذب خرید ارزان یا خرید با قیمت منصفانه را از ما دریغ کرده است درحالی که نیازهای خانواده که بسیار بجا می باشد را بخاطر گرانی باید وانمود کنیم که نیازی واجبی در کار نیست و نوعی شرمساری را دائماً باید بدوش بکشیم، چرا؟..
اکنون درهنگام خرید جزء به تخفیف نمی شود فکرکرد.
اما تخفیف واقعی کجاست ؟ و چه کسی مُتولی آن می باشد؟… . جای بسی خوشحالی است که همواره در پس سختیها شما مردم به راه کاری برای حل مشکلات تون فکر کرده و چاره کار را پیدا می کنید.
در پس این چاره جویی ما یاورکارت را پیش پای تان در هنگام خرید می گذاریم تا با یاور به خرید بروید و ببینید که چگونه گرانی را زیر پا می گذارید و چطوری خرید کالایی را که تا کنون قدرت خریدش را نداشتید می توانید آنرا توسط یاورکارت بخرید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ارتباط یاور با فروشگاه ها یی که با ما برای ارائه تخفیف همکاری می کنند چگونه است؟” tab_id=”faqs5″][vc_column_text]کلاً فروشگاهها دارای دو ویژگی هستند.
1ـ فروشگاههای پذیرنده کارت و دارای حساب .
2ــ سایر فروشگاه های، فاقد حساب در یاوران تخفیف.
فروشگاههای پذیرنده و دارای حساب در یاوران تخفیف به فروشگاهی گفته می شود که فقط به جهت همکاری دو جانبه در چند مورد مثل: تبلیغات برای یاوران و فراهم کردن مکان برای این منظور و منبع مطمئن جهت استعلام قیمت روز کالا و تأمین کالا و ارائه خدمات پس از فروش و در نهایت فروش کالا به دارنده کارت در ازای کارت به کارت کردن با سیستم کیف پول یاور با عنوان قُلک تخفیف که حاوی تعدادی واحد تخفیف با عنوان یاور به انجام این معامله می پردازد.
موضوعات گفته شده علت ارتباط مستقل یاوران با این فروشگاهها می باشد.
2ــ سایر فروشگاه ها :
این فروشگاه ها که تعداد شان خیلی زیاد است و احتمال این می رود که بیشتر خریداران کالا این فروشگاه ها را برای خرید کالا منتخب خود قرار دهند زیاد است و از آنجایی که این نوع فروشگاهها از یاوران بی اطلاع اند فلذا خرید با کارت دراین فروشگاه ها می طلبد که مشاور خرید در محل منتخب دارنده کارت حضور بهم رساند و کالا مورد نظر کاربر را از فروشگاه خریده و به کاربر دارنده کارت تحویل دهد. یاوران تخفیف برای سهولت خرید دراین نوع فروشگاها مشاورانی را به عنوان مشاورخرید کشیک قرار داده است
و خیال کاربر را بابت خرید کالا با کارت آسوده می کند. [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ُمتولی تخفیف برای انجام خرید مُنصفانه و ارزان کیست؟” tab_id=”faqs6″][vc_column_text]

یاورکارت خود مولد تخفیف است و آنرا ضامن است و ارائه تخفیف را خود برعهده می گیرد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”علت عدم نیاز قرارداد با فروشندگاه برای اخذ تخفیف چیست؟” tab_id=”faqs7″][vc_column_text]

سه علت عمده دارد.
1ــ یاور خود مولد تخفیف می باشد.
2ــ دارای قابلیت تبدیل به پول نقد درهنگام خرید.
3ــ استقلال در تولید ارزش افزوده.
4ــ تولید چند وجهی ارزش افزوده در یک قالب.
یاورکارت تکنیک و راه بردی برای فروش جنس برای فروشندگان کالا می باشد.
درنهایت، دقایقی قبل از خرید کالا از طریق این کارت بصورت اتوماتیک و با کمک بخش پشتیبانی (مشاوران خرید) مبلغ کالا را به حساب فروشگاه دار واریز می کند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”واحد تخفیف چیست؟
آیا واحد تخفیف دارای قیمت و ارزش است؟ چگونه می توان آنرا تهیه کرد ؟
خرید واحد درصورت خرید کارت تخفیفی یاورکارت چه معنای دارد؟” tab_id=”1560695247098-fe6f06df-e234″][vc_column_text]

روزانه انـدکی تخفیف به حساب کاربر واریز می شود هر یک تخفیف حداقل در طول یک روز 5.5 ریال می باشد محل قرار گرفتن این تخفیف را واحد تخفیف نام گذاری کردیم و این واحد تخفیف را در قُلک تخفیف من قرار دادیم  حال اگر شما بخواهید در طول روز چند تا از این تخفیف را اخذ کنید می بایست برای  اخذ هر تخفیف 5.5 ریالی یک واحد تخفیف بخرید .
مثال:
کارت مورد نظر شما دانش است و مقدارنرخ تخفیف روزانه آن 5.5 ریال می باشد . سپس با محاسبه گر (ماشین حساب یاور) تعداد واحد تخفیف خود را که متناسب با قیمت کالا باشد و بتواند قدرت خرید را بالا ببرد معلوم می کنید. واحد تخفیف به تنهایی دارای نرخ و قیمت است.
پس از معلوم کردن تعداد واحد تخفیف برای تهیه آن مبلغی را پرداخت می کند . برای هر واحد تخفیف،  روزانه 5.5 ریال به حساب کاربر با عنوان تخفیف شناور جهت افزایش  قدرت خرید وی واریز می شود.
اگر تعداد واحد را در نرخ تخفیف ضرب کنید مقدار اخذ تخفیف روزانه بدست می آید .
قیمت واحد تخفیف و نرخ تخفیف در روزهای سال متغییر است و تغییر تاثیر گرفته از قانون عرضه و تقاضاء و… صورت می گیرد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چگونه باید این کارت را تهیه کنم؟” tab_id=”1560695288126-7ff0e4e7-60b0″][vc_column_text]

یکی از کوتاه ترین راه ها : اکنون که در وب سایت ما هستید می توانید بر روی گزینه ثبت درخواست تماس با مشاور کلیک کنید سپس وارد این صفحه و فرم مربوطه را تکمیل کرده و منتظر تماس مشاور یاور می شوید او شما را برای تهیه این کارت راهنمایی می کند و با همکاری شما تهیه کارت را انجام می دهد.
ثبت نام می کنید سپس درخواست می دهید و تایید می شوید و بعد یک حساب کاربری با عنوان قُلک تخفیف من به شما تعلق می گیرد و بعد به بخش لیست فروشندگان کارت می روید و در اتاق معامله درخواست شما ثبت می شود و خرید کارت و واحد تخفیف را با کاربر دیگری که کارت خود را برای فروش ارائه کرده به انجام می دهید.
راه دیگربا شماره های دفتر مرکزی در تهران تماس بگیرید آنها شما را راهنمای می کنند یا عملیات خرید و تهیه کارت را عملاً برعهده خواهند گرفت.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”در یاور کارت لغت انتقال به غیر به چه معنا می باشد؟” tab_id=”1564237140472-2831a766-507b”][vc_column_text]

در درون یاور دارندگان کارتهای طایی و نقره ای می توانند کارت خود را به سطحی پایین تر یا بالا تر تغییر و ارتقا دهند. نه اینکه بخواهند در بیرون از چهارچوب یاور، کارتهای خود را به پول نقد تبدیل کنند. تا نتوانند برای خود یک بازار سیا ایجاد کنند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا می توانم به اطلاعات خرید خود دسترسی داشته باشم؟” tab_id=”1560695392371-03d6e559-b932″][vc_column_text]بله. شما می توانید با عضویت، در پیشخوان کیف پول با عنوان قلک تخفیف بخش معاملات انجام شده وجود دارد که می توانید تاریخچه سفارشات نرخ خرید و جذب مقدار درصد تخفیف را مشاهده کنید.
حتی برای شفاف سازی به تمامی و کل اطلاعات مالی ما دسترسی خواهید داشت بطور مستمر و خود خواسته شفاف سازی تراکنش ها یکی از اصول و اراده و فرهنگ یاور تخفیف است.
شفاف سازی مُعجزه می کند.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا برای خرید باید در سایت عضو شد؟” tab_id=”1564237287334-afcb4e4c-27d6″][vc_column_text]

بله. با داشتن عضویت در سایت می توانید سفارشات خود را بهتر مدیریت کنید و همچنین یک مدرک محکمه پسند ایجاد می کنید .تمامی فرم ها و سندها مُر قانون است و بلحاظ حقوقی قابل پیگیری می باشد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا می توانم به این روش خرید و اخذ تخفیف اعتماد کنم ؟” tab_id=”1560695337362-518806b5-788f”][vc_column_text]

قانون اعتماد . اعتماد یک فرایند روانی است که در دراز مدت اتفاق می افتد . درحقیقت سوال تا حدی بی جواب و بسیار سختی را پرسیدید اما صادقانه به این موضوع نگاه می کنیم و خودمان را جای شما می گذاریم می بینیم اعتماد کردن کمی سخت است به یک دلیل، موج بی اعتمادی در دنیای اینترنتی به واسطه سوء استفاده کننده گان از حس خوب اعتماد مردم مزه تلخی را در خاطرهمگان بجا گذاشته است. اما با همه اینها یاوران تخفیف راهکار همسان سازی جهت اعتماد سازی را مهیا کرده تا اعتماد شما را جلب و خیال شما را آسوده کند . حق ما است که به ما به اندازه توان تان اعتماد کنید و تا می توانید با کنار گذاشتن پیش داوری این خدمت مالی یاور را از خود و این خدمت رسانی را از ما دریغ نکنید. عادل باشیم: هنوز عدالت در دلهای مان می تپد.
ما را با خطای دیگران قضاوت نکنید زیرا در یاور برای همه جای طرقی مالی وجود دارد.
همیشه شما هستیم. ما فرزند ایرانیم .

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”در کیف پول مجازی چه چیز نشان داده می شود و کلاً حاوی چیست؟” tab_id=”1568639622661-0664dc2c-4957″][vc_column_text]در یاوران این کیف با عنوان قُلک تخفیف نام گذاری شده است و حاوی واحد تخفیف با نام یاور می باشد. اعدادی که در این کیف نمایش داده می شود با عنوان و اسم یاور شناخته می شوند و بخودی خود نمایانگر تعداد تخفیفی است که جهت افزایش قدرت خرید به کاربر و حساب وی اختصاص یافته است.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”اعتماد سازی چگونه انجام می شود؟” tab_id=”1567082158764-1c397d82-22a6″][vc_column_text]با انجام عملیات همسان سازی اعتماد سازی رو انجام می دهیم.
وقتی که برای تهیه واحد تخفیف پول پرداخت می کنید یاوران تخفیف معادل این مبلغ در قالب همسان سازی یک تضمین مُعتبر را به کاربر ارائه می دهد.
یاوران دو روش را برای اعتماد سازی پیش بینی کرده است.
1ــ افتتاح حساب 2ــ ارائه قطعه طلای 24عیار.
روش اول: مبلغی را که برای خرید واحد تخفیف در نظر گرفته اید را می بایست در یک حساب تازه افتتاح شده قرار دهید این پول باید تا موقع خرید کالا در حساب شما باقی بماند. سپس در هنگام خرید ، این مبلغ را به یاوران تخفیف انتقال می دهید.
دوش دوم:
این تضمین یک قطعه طلا 24 عیار هم ارزش با مبلغی که بابت واحد تخفیف پرداخت کرده اید می باشد.
این قطعه طلا 24 عیار نوعی پلاک دارای لوگوی یاوران تخفیف که حاوی اطلاعات خاص می باشد.
با خرید واحد تخفیف این قطعه به منظور یک سند در اختیار کاربر قرار می گیرد و مانند سند خانه یا ماشین یا هر چیز دیگری که دارای سند خرید می باشد عمل می کند .
این سند که از جنس فلز طلا با عیار 24 است در هنگام خرید کالا با کارت به  مشاور خرید یا به فروشنده یا به کاربر دیگر انتقال داده می شود .

((غیر قابل ابطال و دائمی و ماندگار همچون یک سند باقی می ماند حتی اگر صاحب آن تغییر کند . یاوران روش اول را ترجیح می دهد.))[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا در تمام ساعات شبانه روزی می توانم سفارش ثبت کنم؟” tab_id=”1560695418443-42760f87-ddb7″][vc_column_text]

بله. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در سایت سفارش ثبت کنید.البته اگر نیاز به مشاوره نداشته باشید. اما اگر به مشاوره نیاز دارید در طول 8 ساعت کاری ما در خدمت هستیم ولی پشتیبانی 24 ساعته است.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا غیرازهزینه محصول ، ملزم به پرداخت هزینه دیگری هستیم؟” tab_id=”1560695517148-415691c3-1ea3″][vc_column_text]

بله ، علاوه بر هزینه محصولات، هنگام خرید و یا فروش درصد تعریف شده به عنوان کارمزد و هزینه مالیات به دولت درهنگام خرید یا فروش کارت و کالا می بایستی  پراخت شود. سیستم پرداخت مالیات در یاور بصورت آنلاین آماده به کار است. در یاور همه باید به حق قانونی خود دست پیدا کنند. فروشندگان کالا، ارائه دهندگان کارت و شما تخفیف گیرنده عزیز و در نهایت دولت بابت اخذ مالیات. اینجا برای همه خیر و صلاح پیش بینی شده است.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چقدر طول می کشد تا سفارش به دست من برسد؟” tab_id=”1560695544214-0f8d781b-a863″][vc_column_text]

زمان ارسال سفارش به پارامتر های متفاوتی از قبیل حجم مالی درخواست، و روز و ترافیک ایجاد شده توسط متقاضیان ثبت سفارش و مسافت فیزیکی بستگی دارد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”سفارش به کجا ارسال می شود؟” tab_id=”1560695569414-9e9bf7c2-fd43″][vc_column_text]

ارسال اولیه محصول مجازی از سایت مرجع پس از سفارش به آدرس ایمیل شما انجام می شود و کارت فیزیکی به آدرس پستی شما ارسال می شود.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چطور می توانم اطلاعات کامل تری از محصولات و ارسال سفارش دریافت کنم؟” tab_id=”1560695592820-5f08ccb2-35bd”][vc_column_text]شما می توانید برای ارتباط با دفتر تهران یاوران تخفیف به قسمت تماس با ما یا با آدرس ایمیل yavarantakhfif@gmail.com در تماس باشید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا محدودیت در تعداد خرید و سفارش وجود دارد؟” tab_id=”1560695621304-e85b84e5-b7e9″][vc_column_text]نه، به طور کلی محدودیتی برای سفارش و خرید وجود ندارد. اما اگر سفارش بیش از تعداد تعریف شده و غیر معمول باشد می بایست مورد ارزیابی یا قرار گیرد .یاور یک فرصت است آنرا خود خرج کنید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد ، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد چی؟” tab_id=”1560695648928-3f813e29-72c9″][vc_column_text]گاهی ممکن است درهنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. دراین حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد.
اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد ، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا قیمت محصولات (انواع کالا)در سایت به روز هستند؟” tab_id=”1560695693421-92288673-9c66″][vc_column_text]قیمت روز، هرکالایی را از فروشگاه مربوطه در سطح شهر می توانید جستجو کنید این برای شما بهتر است.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”پشتیبانی چطور است ؟” tab_id=”1560695719731-af95b262-2777″][vc_column_text]یاور در طول مسیر اولیه تهیه کارت و انتخاب آن و سپس در مرحله اطلاع رسانی تخفیف روزانه و در پایان خرید کالا با این کارت در کنار شما جهت خدمت گذاری با ابزار مدرن می باشد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1504750735093{margin-top: 50px !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][tbay_title_heading title=”آیا سوالی دارید ؟؟؟؟” align=”center” buttons=”btn-default btn-outline” buttons2=”btn-default btn-outline”][vc_column_text]در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.[/vc_column_text][contact-form-7 404 "یافت نشد"][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row]

Cart
Your cart is currently empty.