سوالات متداول فروشندگان عزیز

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چگونه فروش کالای خود را در این سایت آغاز کنیم؟
ج: 1- ثبت نام 2– ایجاد غرفه و فروشگاه 3- باز دید از محل فروشگاه فیزیکی 4- منتظر تایید مدیر پروژه سایت. 5- ارائه کالا شما به مردم در صفحه فروشندگان.6- اقدام به فروش کالا با کمک “چت مستقیم با خریداران در صورت داشتن قرارداد نقره ای یا طلایی دارای توکن کالا می شود 7- مجهز به سیستم آنلاین پرداخت مالیات ارزش افزوده به حاکمیت محترم .

چگونه هزینه دریافت می کنیم؟

ج: دو نوع قرارداد وجود دارد  الف- بدون قرار داد نقـره ای ب- قرار داد طلایی
الف: پس از ارسال کالا، هزینه پرداخت میشود ؛ برای فروشندگان عادی بدون قرارداد 
ب: قبل ارسال کالا، هزینه پرداخت می شود ؛ برای فروشندگان دارای قراردادطلایی و در صورتی که فروشنده سیستم عرضه مستقیم داشته باشد یعنی تولید کننده باشد.
استفاده از تنخواه برای فروشندگانی که “قرار داد طلایی” ثبت کردند

بستن قرارداد طلایی با سایت به چه نحوی انجام میشود؟
ج: از طریق سامانه چت آنلاین یا شماره تماس با مدیر پروژه سایت اقدام به دریافت راهنمای و فایل قرارداد کنید. پس از تکمیل کردن آن به آدرس سایت پُست کنید
لازم به ذکر است از محل و مکان فروشگاه شما بازدید به عمل خواهد آمد.

آیا تضمین کسب درآمد و معاش خوب و بیشتر وجود دارد یا من باید دنبال مشتری مثل موقعیت فعلی خود برگردم ؟
ج: کمک ما؛ ارزش و روشی است که به واسطه آن، به فروشنده و به مشتری جهت فروش بیشتر آسان با درصد و آستانه سود بیشتر و خرید ارزان به ایشان ارائه شده می باشد و این روش قدرتی به ما می دهد تا بتوانیم مشتری (خریدار ) بیشتری را به شما معرفی بکنیم و این کمک بصورتی است که شما نیازی به پیدا کردن و دنبال کردن مشتری دیگر ندارید ما برای شما تضمین فروش می آوریم با روش ارائه شده نوین خودمان.

روش جذب مشتری برای شما چیست؟
ج: ارزش ارائه شده روش فعلی جذب مشتری می باشد. در بخش مربوط به خریداران این روش را مطالعه کنید یا تماس بگیرید. دیگران آمدند دلیلی برای عدم حضورتان وجود ندارد اینجا خانه شماست. موفق باشیم. همه با هم.

مزایای روش نوین احیای بازار و ارزش  ارائه شده برای فروشندگان و عرضه کننده مستقیم  کالا چیه؟
1- امکان افزایش درصد آستانه سود بالاتر 2- امکان پیش فروش کالا، زمان فاصله تا “20 روز” قبل تحویل کالا به مشتری 3- خرید و فروش حضوری در محل فروشگاه فیزیکی. 

پشتیبانی سایت چطور است؟
از چت و تماس با مدیر پروژه یا مدیربازار در مدت زمان تعیین شده ارتباط بگیرید و مشکل خود را مطرح و حل کنید. فروشگاه آنلاین در خدمت شما فروشنده و تولید کننده موفق و محترم است.
توضیحی در مورد مدیر پروژه: ایشان مشاوره دهنده برای ثبت فروشگاه و مأمور عقد قرارداد است و همیار فروشنده و دائما در حال رفع موانع فروش می باشد.حدودا هر 100 کاربر فروشنده یک مدیرپروژه دارد.
توضیحی در مورد مدیر بازار: ایشان مدیریت بخش خرید را دارد و همیار خریداران هستند و دائما خرید ها را پایش می کنند و مُباظب رفتار فروشندگان و خریداران می باشد و امور خرید را آسانتر می کند. حدودا هر 100 کاربر خریدار یک مدیربازار دارد.

مسولیت ها و خدمت گذاران و عنوان عناصر فعال در سایت کدامند؟
1- مدیر کل؛ تعداد همکار: 4
2- مدیر پروژه؛ تعداد همکار: 5
3- مدیر بازار؛ تعداد همکار: 12
4- مدیر اپراتوری چت سایت؛ تعداد همکار: 14
5- مدیر حساب؛ تعداد همکار: 2
مجموع تعداد همکاران :37 نفر و همچنین نیاز به همکاری و حضور 120 کارمند دیگر را جهت تسریع در کار فروشندگان را در دستور کار داریم