سلام
این درخواست مستلزم پرداخت هزینه به”تأیید کننده” می باشد

درخواست تأیید معامله برای چیه؟   
دوست خوب من امروزه خرید و فروش کالا بوسیله اینترنت در دنیای مجازی مستلزم حمایت صددرصدی و فراهم کردن اسباب اعتماد سازی از سوی صاحبان کسب و کار اینترنتی را  می طلبد تا به کاربران کمک کنند در فضای مجازی با جُرأت بیشتر و ریسک کمتری به معامله “خرید یا فروش کالا” با یکدیگر بپردازند. بیمه کردن معاملات در هنگام خرید و فروش کالا با همراه یاورکارت را از وظایف خود دانسته و از این طریق حمایت صد در صدی خود را از کاربران معامله کننده با یاور کارت را تضمین می کنیم.

مصداق اول ایمنی بعد کار با ذات تأیید معامله همزاد پنداری شدید دارد یعنی قبل از هر معامله ای اعتماد سازی و شناخت طرف دیگر معامله برای ایجاد آسودگی و اطمینان از بُرد در هنگام خرید یا فروش کالا به همراه کارت برای کاربر حتمی می گردد. این درخواست مستلزم پرداخت هزینه می باشد ایجاد حس اعتماد با بیمه کردن خرید یا فروش کالا توسط شما کاربر عزیز کمکی به خود تان و راهی برای احقاق حق و برگشت صد در صد مبلغ پرداختی و جبران خسارت توسط تأیید کننده می باشد.

شرایط درخواست:
1- درخواست باید قبل از معامله انجام شود چرا که باید در قدم اول طرف مقابل معامله توسط تأیید کننده احراز هویت شود و پیشینه او برای تأیید کننده معلوم گردد
2- اعلام سقف معامله: سقف معامله برای تأیید کننده مهم است باید در جریان سقف معامله باشد زیرا تأیید کننده یا مدیر حساب شما در صورت اشتباه و ورود دادن کاربر ناشناس در یک معامله موظف به جُـبران خسارت است و مبلغ ضرر کننده (کاربر خریدار یا فروشنده ) را باید پرداخت نماید.
3- ایجاد پشتیبانی از کاربر: در اینجا ما دو طرف معامله خریدار و فروشنده را به هم می رسانیم  و مورد پشتیبانی قرار می دهیم تا با خیال آسوده به معامله بپردازند.

آموزش عملی:
سقف و ارزش ریالی کالایی که با یـاور قـرار است خرید کنید یا جمع ارزش ریالی تعداد کارتی که مایلید آنرا خرید یا عرضه کنید را در اینجا جستجو و سپس بر روی آن مبلغ کلیک نموده تا مقدار هزینه و مبلغ قابل پرداخت به تأیید کننده محلی برایتان معلوم شود سپس اقدام به پرداخت نمایید پس از طی این مرحله به کیف پول یا قُلک تخفیف مراجعه نموده و تب یا گزینه معاملات تأیید شده را باز می کنید و نـام و کد ملی خود را جستجو کرده تا در لیست تـأیید شدگان آن را مشاهده کنید مشاهده مشخصات شخصی در این لیست بدین معناست که به شما و به طرف مقابل شما  اجازه و تأیید معامله داده شده است تا اینجا مربوط به درخواست معامله می شود که کار تمام است و می توانید معامله و خرید و فروش را انجام دهید.

توجه: درخواست تأیید معامله برای عمل خرید و فروش می باشد چه کارت و چه کالا فرقی ندارد.

مهم: کشاورزان عزیز و فعالان و تولید کنندگان صنایع دستی و مشاغل خانگی و یا افرادی که کالاهای دیگری که تولید می کنند و  آماده برای عرضه به بازار هستند  می توانند کالا های خود با “یاور معاوضه” کنند تا با انجام این معامله مُعضل دلالها و سختی در فروش کالا و حذف محدودیتهایی مثل زمان مناسب و پیدا کردن مشتری خوب یا نقد یا راهی برای بستن سوءاستفاده دلالان با همکاری یاوران تخفیف حل و منتفی می شود.
توجه: “مخصوص برنج کاران گیلان” جهت اعتلای برنج کاری معامله با یاور باعث دریافت منفعت مالی و ریالی چند برابر بیشتر از قیمت روز کالا شده است شما “کشاورزان” عزیز  می توانید در هر مکان و زمان و بدون واسطه به کمک یاوران تخفیف کالای خود را با قیمت دلخواه و بالاتر از قیمت روز به فروش برسانید.

Cart
Your cart is currently empty.