راهنمای خرید کالا با کارت

بنام خدای مهربان

راهنمای عملی خرید کالا با کارت
مرحله اول : آماده سازی برای خرید
پس از طی زمانی مشخص اقدام به افزایش تعداد یاور در کیف پول می کنیم سپس کاربر اقدام به انتقال یاور خود به اتاق معامله جهت فروش آن می کند تا با فروختن آن به کاربر دیگر قدرت خرید خود را تثبیت نمایید ( این عمل با همکاری یاوران امکان پذیر است) بعد به فروشگاه هدایت می شود و بستر برای خرید کالا با کارت مهیا می شود
توضیح بیشتر:
با فراهم شدن بستر خرید کالا از سوی یاوران تخفیف و با ارسال یک پیام به کاربر مبتنی بر اینکه شما اکنون برای خرید کالا با کارت به  فلان فروشگاه می توانید بروید کاربر پس از دریافت این پیام در فروشگاه مذکور یا فروشگاه منتخب خود حضور به هم می رساند در اینجا اقدام به ثبت درخواست تأیید معامله ” البته که مستلزم هزینه و پرداخت مبلغی به تأیید کننده می باشد “را انجام می دهد سپس تأیید کننده معامله را تأیید و اجازه خرید و فروش را صادر و به هر دو طرف ( خریدار و فروشنده ) ابلاغ می نماید . کار تمام  می شود و شما می توانید با یاور در آن فروشگاه اقدام به خرید کنید پر واضح است که با قدرت خرید حداقل 4 برابر خالص.
توضیحات بیشتر: اگر مطالب بالا برای شما سوال ایجاد کرد می توانید از مطالب زیر هم استفاده کنید.
مرحله دوم: رفتن به خرید
فروشگاهها منتخب شما کلاً دارای دو ویژگی می باشند :
1- فروشگاهی که دارای حساب در یاوران تخفیف هستند.
2- فروشگاه های  که فاقد حساب و شناخت از یاوران تخفیف می باشند.

روش اول: فروشگاه دارای حساب در یاوران تخفیف.
دارنده کارت تخفیفی برای خرید کالا به دلخواه به یکی از فروشگاهها در سطح شهر می رود اگر بر حسب اتفاق فروشگاه منتخب کاربر از نوع فروشگاه های دارای حساب در یاوران تخفیف بود عملیات خرید کالا با کارت را این گونه انجام می دهد.
با کیف پولی که با عنوان قُلک تخفیف در اختیار دارید  کل واحد تخفیف خود را با فروشنده کارت به کارت می کنید در ازاء این انتقال کالای مد نظرتان را از او دریافت می کنید و کار خرید با کارت انجام می شود. به همین راحتی .
روش دوم:
فروشگاه های فاقد حساب و شناخت از یاوران تخفیف.
خرید کالا با کارت در دیگر فروشگاه های متفرقه ای که مورد وثوق و منتخب شما در سراسر کشور است این طور انجام می شود.
در صورت تمایل می توانید به فروشگاه دلخواه خود بروید و این گونه اقدام به خرید کنید.
گام اول :
با ایجاد تماس با مشاور خرید یا مدیر حساب شما برای خرید کالا در محل (فروشگاه مورد نظر) حضور به هم می رساند و در خرید با شما همکاری می کند.
گام دوم :
اقدام به رویت فروشگاه و کالا و فاکتور و تأیید هویت دارنده کارت تخفیفی و خرید را با همکاری مشاور خرید(مدیر حساب) انجام می شود.
گام سوم :
شما کاربر عزیز با مشاور خرید کارت به کارت می کنید و واحد تخفیف موجود در حسابتان را با این کار به حساب مشاور خرید انتقال می دهید و همچنین کالا مد نظر تان را از مشاور خرید تحویل می نمایید همکاری مشاور خرید به پایان می رسد.. و در نهایت شما با یاور صاحب قدرت خرید کالایی می شوید که قبلاٌ توان خرید آن کالا را نداشتید

” کلام آخر ”
اخــذ تخفیف دلخواه منوط بر فروختن یاور در اتاق معامله به کاربر دیگر یا به فروشنده کالا می باشد تا در ازاء آن کالا دریافت نمایید مسلماٌ خریدار یاور کارت دو طیف هستند اول فروشندگان کالا و دوم کاربران متقاضی اخذ تخفیف واقعی “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.