دانش کارت

زگهواره تا گور دانش بجوی
کماکان کسب تحصیل و تبادل علم و عالِم درسراسر دنیا از دیر باز یکی از فاکتورهای موفقیت های اقتصادی و سیاسی و دومین گزینه ارتباط با جهان پیرامون سرزمین مادری ایران برای ارتقاء دانش بومی جوامع بوده و هست.
این کارت برای خرید و تهیه لوازم تحریر و جهت تأمین نیازهای آموزشی و تحصیلی فرزندان دانش آموز و دانشجو و ایجاد محیط امن اقتصادی و نتیجه بهتر درآموزش و یاد گیری و بهتر زیستن و تثبیت سلامت روانی و تولید شادی برای دانش آموزان و دور نگهداشتن آنها از مشکلات اقتصادی و جهت تسهیل در امر تحصیل و لمس شادی و فرح بیشتر ایشان اقدام به ارائه این کارت تخفیفی شناور با نام تجاری یاورکارت به این عزیزان کردیم .
گروه یاوران تخفیف بِلا شک دغدغه و تمرکز انرژی خود را بر روی نیازهای حدود 13/500/000 نفر دانش آموز قرارداده است فلذا تمام توان و استعداد یاور را به خدمت این قشر در آورده ایم.

از آنجایی که این کارت مُختص به خرید لوازم تحریر و برای تهیه و جبران هزینه های جاری درارتباط تحصیل و شادی دل عزیزان دانشجو و دانش آموز طراحی و ارائه شده است از این رو نام این کارت را دانش کارت گذاشتیم .
این کارت در نهایت به همه فرزندان ازخانواده های زحمتکش داخلی و خارجی جهت خرید و رفع نیاز مالی در طول دوران تحصیل آماده به ارائه می باشد.

کسانی که می توانند از دانش کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.

  • جنسیت: دختر و پسر.
  • شرایط سنی: نا محدود تا زمان تحصیل
  • شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با یاورکارت:
    برطبق قانون عمر مفید. هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمر آن توسط کارشناس معلوم و مشخص
    می شود. پس از پایان یافتن هر دوره که می تواند 3 یا 6 یا 9 ماهه باشد مجدداً با یاورکارت می توانید اقدام به
    تهیه واحد تخفیف کنید. در این مورد با مشاور صحبت کنید.
  • تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده : یک نفر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.