خودرو کارت

خودرو کارت

خودرو یا ماشین یک اسم بسیارآشنا که از دیر باز یکی از فاکتورهای پیشترفت علم حمل و نقل و گردشگری و وسیله ای مهم برای خانواده ها و در نهایت یکی از اجزاء مهم هر خانواده و یکی از خاصه های خانمهای ایرانی بوده و هست و هنوز پای ثابت گفتگوهای شیرین بزرگترها، جوانان و زنان ایران و جهان است.
خرید این کالا که جزئی از کالاهای اساسی خانه جهت رفاه و تولید شادی خانواده یک نیاز برای یاد گیری بهتر زیستن و تمرین سلامت روانی خانه و استفاده و مدیریت صحیح از زمان از محسنات این خرید می باشد.
خرید کردن آنهم از جنس خرید برای همسر و فرزندان جهت تهیه خودروی شخصی توسط پدران همیشه لذت بخش بوده اما آنچه تاکنون این شیرینی را تبدیل به تلخی کرده است کمترش کم بضاعتی مردم و بیشترش بد تدبیری و پُرهزینه شدن تولید این نوع کالا و گران شدن قیمت و عدم مهارت در روش ارائه صحبح در بازارهای جهانی با قیمت مناسب و تولید صحیح و استاندارد آن می باشد.
از این رو یاوران تخفیف در تلاش است درامر خرید این کالا تمام استعدادش را بکاربگیرد و به قدرت خرید شما در این راستا شتابی وصف ناشدنی بدهد و تا جایی که امکان دارد در هنگام خرید بالاترین تخفیف را به نفع شما اخذ کند.
خودرو کارت، کار خرید برای بدست آوردن این نوع کالا را برای هموطنان آسان می کند.
از آنجایی که این کارت مختص به خرید خودرو از دسته لوازم رفاهی خانه برای رفاه بیشتر خانوار طراحی شده است را خودرو کارت نام نهادیم. که انواع خودرو را شامل می شود.
یاورکارت کالا را ارزان به شما نمی رساند بلکه کالا را مُنصفانه و با اخذ تخفیف دلخواه به دست شما می رساند یعنی ارزش پول تان را به رُخ کالا می کشد و تورم را پَس می زند.

این کارت مطمئناً قابلیت خرید تمامی آنچه که تا کنون قدرت خریدش را نداشته اید را برایتان فراهم می کند و در نهایت برای تمامی خانواده های زحمتکش داخلی و خارجی جهت خرید انواع کالای خانه آماده به ارائه می باشد.
کسانی که می توانند از خودرو کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.

  • الویت با: افراد متأهل
  • جنسیت: آقایان و بانوان سرپرست خانواده
  • شرایط سنی: نامحدود.
  • شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با یاور کارت:
    برطبق قانون عمر مفید.
    هر کالا عمر مفیدی دارد که طول عمر آن توسط کارشناس مشخص می شود پس از پایان عمر یک کالا می توانید مجدداً با یاور کارت آنرا تهیه کنید.
  • تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده : یک نفر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.