حریم خصوصی یاوران تخفیفی

حفظ اطلاعات و حريم خصوصي کاربران در یاوران تخفيف، کارت تخفیفی با نام تجاری یاورکارت

یاوران تخفیف ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های یاوران تخفیف قا-نونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و تلفن برای اشخاص حقیقی و حقوقی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، یاوران تخفیف جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و زرمارت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین یاوران تخفیف ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه زرمارت را در پروفایل خود لغو کنند.

یاوران تخفیف ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، یاوران تخفیف می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. زرمارت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

یاوران تخفیف برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدواریم که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

یاوران تخفيف بنا بر اصول حفظ اطلاعات و حريم خصوصي کاربران اين سايت دارد. اين سند شامل توضيحي درباره اطلاعات خصوصي و نحوه استفاده از اين اطلاعات است که یاوران تخفيف از کاربران سايت جمع آوري مي کند. اين اطلاعات شامل مواردي است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران یاوران تخفيف را به صورت منحصر به فرد شناسايي نمود. برای نمونه می توان به نام، نشاني، نشاني الکترونيک (ايميل)، شماره تلفن و ساير اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نيست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها شما با ثبت نام در یاوران تخفيف مشخصات خود از قبيل نام و نام خانوادگی، ايميل و … را در اختيار یاوران تخفيف قرار می دهيد.

قانون شفاف سازی با حفظ حریم خصوصی

از آنجایی که در یاوران تخفیف اصل شفاف سازی یک نیاز و ابزار برای جلب رضایت کاربران است و نیز کمک به عدم رُشد فساد مالی می کند و از این رو که ما با یک خدمت مالی پیچیده و پرداخت پول دوجانبه سر و کار داریم بر آن شدیم که بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربران دسترسی به اطلاعات شخصی کاربر فروشنده که حق کاربر خریدار است را تدبیری اندیشیده ایم تا فقط کاربران عضو یاوران تخفیف به مشخصات فروشنده و خریدار دسترسی داشته باشند. شما پس از ورود به یاوران تخفيف به عنوان کاربر این وب سایت شناخته خواهد شد و کليه اطلاعات مذکور و اطلاعاتي مانند خرید ها و فروش ها و تراکنش ها ، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما و دیگر کاربران جهت شفاف سازی در اختيار تمامی اعضای یاوران تخفيف خواهد بود و قرار می گیرد تا از فساد مالی
و حرکات خرید و فروش ایضایی جلوگیری شود. لازم به ذکر است که اين مواردی که حریم خصوصی می نامیم و شفاف سازی را طوری کنار هم قراردادیم که لطمه ای به حریم خصوصی نزند. شفاف سازی با حفظ حریم خصوصی تنها در صورتی میسر است که کاربر اقدام به انتخاب گزینه فروش نیابتی کند اما فقط از دید کاربرانی که قسط معامله با شما را ندارند این عمل اتفاق می افتد و کاربری که با شما در حال داد و ستد است حق دیدن مشخصات طرف معامله را دارد. آنگاه یاوران تخفیف موظف به حفظ حریم خصوصی کاربر می شود. البته معامله گر فقط شماره تماس و نام و نام خانوادگی و شماره کارت ملی و شماره حساب بانکی که شما برای واریز پول به وی داده اید را می تواند مشاهده کند
و لاغیر. در یاوران تخفيف اینگونه حریم خصوصی افراد قابل حفظ خواهد بود.

 • یاوران تخفيف اطلاعاتي از قبيل IP شما، اطلاعات کوکي ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نيز نگهداري خواهد کرد.
 • از اين گونه اطلاعات حتی در موارد تبليغاتي و يا تحويه محتويات متناسب با شما هم استفاده نخواهد شد و در اختيار سازمان ها
 • و افراد غير از یاوران تخفيف قرار نخواهد گرفت بجزء اینکه قوه قضائ محترم کشور کتباً دستور مشاهده محتوای حریم خصوصی را از ما طلب کند.
 • یاوران تخفيف اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجزء در مواردي که شما از قوانين منعکس شده در بخش شرايط و ضوابط تخطي نموده و شاکي نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ويرايش و تغيير اطلاعات شخصي

 • شما می توانيد کليه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغيير داده و ويرايش کنيد. اين اطلاعات شامل کليه اطلاعاتی است که شما در سايت یاوران تخفيف وارد کرده ايد.
 • البته با مشاور یاور هماهنگی های لازم باید صورت گیرد. با مشاور.
 • و افراد غير از یاوران تخفيف قرار نخواهد گرفت بجزء اینکه قوه قضائ محترم کشور کتباً دستور مشاهد محتوای حریم خصوصی را از ما طلب کند.
 • حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سيستم نمي باشد و تنها با درخواست کتبی و اعلام رضایت کاربر و تسلیم درخواست به مدیریت سایت امکان پذير است.

محدوديت دسترسی به اطلاعات

 • یاوران تخفيف دسترسي کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمنداني که ارتباط مستقيم با کاربران دارند، دسترسی به کليه اطلاعات خواهند داشت.
 • کليه رمزهاي عبور به صورت رمز شده در پايگاه داده هاي یاوران تخفيف نگهداري شده و در فرآيند رمزگذاری بيشترين تلاش در استفاده از الگوريتم ها و روش های پيشرفته شده است.
 • اميدواريم که با رعايت بيشترين ميزان در حفاظت از اطلاعات شما‌ اطمينان خاطر لازم به شما مشتريان گرامي در استفاده از سيستم یاوران تخفيف را داده باشيم.
 • در صورت هرگونه سوال و يا پرسشی، درخواست خود را تلفني و يا از طريق بخش تماس با ما به اشتراک بگذاريدلطفا در صورت ایجاد هرگونه سوال با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.تلفن تماس:  4509-944-0911
Cart
Your cart is currently empty.