جواهر کارت

جواهر و طلا یک اسم بسیار آشنای است که شروع و ادامه زندگی  هر مرد و زن جوانی با خرید آن پر مسما می شود و آشیانه عشق خود را با این خرید معنوی روشن می کنند زیرا خرید جواهر و طلا در نظر نوعروسان میمَنت در ازدواج را استحکام می بخشد.
روزی نیست که پدر و مادرها آرزوی ازدواج فرزندشان را نکنند و به عروس یا داماد خانه خویش فکر نکنند.
از ارتباط و نزدیکی جواهر و زنان و نوعروسان هر چه بگوییم کم گفتیم.
خرید برای عروس مخصوصاً خرید حلقه عروس و داماد و تعریف خاطره از آن روزها، پای ثابت همه گفتگوهای تمامی خانم های ایرانی بوده و است و هنوز هم یکی از بحث های پُر طرفدار گفتگوهای شیرین زنان ایرانی است.
خرید برای نوعروسان جهت تولید شادی برای او و خانواده یک عمل خوشایند و آرزوی هر پدر ایرانی است این عمل برای لمس عشق بیشتر اولیاء به فرزند و یاد گیری بهتر زیستن و تمرین سلامت روانی خانه می باشد.
خرید کردن آنهم از جنس خرید برای دختر دمه بخت توسط پدر و مادرها همیشه لذت بخش بوده اما آنچه تاکنون این شیرینی را تا لبه دره تلخ کامی برده است کمترش کم بضاعتی مردم و بیشترش بد تدبیری و بی توجهی به توان خرید اولیاء و گران شدن قیمت آن می باشد. از این رو یاوران تخفیف در تلاش است در امر خرید طلا و جواهر برای نو عروسان خانه ایرانیان تمام استعدادش را بکاربگیرد تا شتابی به قدرت خرید شما داده و تا جایی که امکان دارد در خرید این نوع کالا در خدمت نوعروسان می باشد.
ازآنجایی که این کارت مختص خرید طلا و جواهر برای نو عروسان و تمامی زنان عزیز و جهت ایجاد همدلی و آرامش  بیشتر خانوار طراحی شده است از این رو نام این خدمت مالی را جَواهِر کارت گذاشتیم که برای خرید انواع قطعات جواهر و طلای عروس را شامل می شود.
در ارزانی حتماً عیبی وجود دارد اما یاورکارت برای شما ارزانی به ارمغان نمی آورد بلکه با استعدادی که دارد تولید تخفیف کرده سپس آنرا در بین دارندگان کارت تقیسم می کند تا قدرت خریدشان را بالا بِبَرد. به همین راحتی.

این کارت با توان تولید تخفیف قابلیت خرید تمامی آنچه که تاکنون قدرت خریدش را نداشته اید را برای شما فراهم می کند.
در نهایت برای تمامی خانواده های زحمتکش داخلی و خارجی جهت خرید انواع طلا و جواهر با تخفیف دلخواه آماده به ارائه می باشد.
کسانی که می توانند از این کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.

شرایط و نوع متقاضیان این کارت:

 • جنسیت: خانم
 • شرایط سنی: نا محدود
 • شرایط خرید مجدد این کالا با کارت:
  برطبق قانون عمر مفید کالا.
  هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمرآن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود پس از پایان عمر یک کالا می توانید مجدداً با یاور کارت آنرا تهیه کنید. عمر مفید طلا و جواهر برا اساس مدل و زمان لحاظ می شود که یاوران این زمان را 2 سال شمسی معلوم و اعلام می کند.
 • تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده :
  خانم خانه دار+ فرزندان دختر.
  توجه: حداکثر ۱۱۰ گرم برای هر نفر در هر دوره می باشد.
  هشدار : قیمت درج شده بر روی کارت تخفیفی صرفاً ارزش خدمت تعریف شده در کارت می باشد و جُدا از مبلغ پرداختی برای تهیه واحد تخفیف محاسبه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.