جهاز کارت

جهاز یک اسم بسیارآشنایی است که از دیر باز یکی از فاکتورهای ازدواج و همیشه با خانمهای ایرانی بوده و است و هنوز پای ثابت گفتگوهای شیرین زنان ایرانی است.
خرید برای خانه جهت رفاه و تولید شادی خانواده یک نیاز برای یاد گیری بهتر زیستن و تمرین سلامت خانه و خانه دار و نگهداری درست از آن می باشد. خرید کردن آن هم از جنس خرید برای دختر دمه بخت توسط مادران همیشه لذت بخش بوده اما آنچه تاکنون این شیرینی را تا لبه دره تلخ کامی کشانده است کمترش، کم بضاعتی مردم و بیشترش، بد تدبیری و پُرهزینه شدن تولید این نوع لوازم و گران شدن قیمت آن می باشد. از این رو یاوران تخفیف در تلاش است در امر خرید کالای خانه تمام استعدادش را بکار بگیرد و شتابی به قدرت خرید شما بدهد و تا جایی که امکان دارد مدد کار خریداران این نوع کالا و نوعروسان باشد.
از آنجایی که این کارت مختص به خرید لوازم خانگی برای رفاه بیشتر خانوار طراحی شده است نامش را جهاز کارت گذاشتیم که انواع لوازم خانه را شامل می شود.
یاورکارت کالا را ارزان به شما نمی رساند بلکه کالا را مُنصفانه و با قیمت واقعی به دست شما می رساند یعنی ارزش پول تان را در هنگام خرید حفظ کرده و تورم را پَس می زند.
این کارت مطمئناً قابلیت خرید تمامی آنچه که تا کنون قدرت خریدش را نداشته اید را برایتان فراهم می کند و در نهایت برای تمامی خانواده های زحمتکش داخلی و خارجی جهت خرید انواع کالای خانه آماده به ارائه می باشد.

کسانی که می توانند از جهاز کارت و خدمات آن بهره مند شوند خصوصیات ایشان در ذیل آمده است.

  • جنسیت: خانم و دُخترها
  • شرایط سنی: نا محدود
  • شرایط خرید مجدد یک نوع کالا با یاور کارت: برطبق قانون عمر مفید.
    هر کالای برای خود یک عمر مفید دارد که طول عمرآن توسط کارشناس معلوم و مشخص می شود پس از پایان عمر یک کالا می توانید مجدداً با یاور کارت آنرا تهیه کنید.
  • تعداد افراد درخواست کننده در یک خانواده : خانم خانه دار+ فرزند دختر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.